• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 5400

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Ima li netko iskustva sa serijom JD 5400?Mane i ostalo...

Gledao sam jednog u oglasniku PIK.ba...taj 5400 s prednjim utovarivačem ali mi je čudno što mu je iza podvozje crno...mislio sam da svaki John deere je zeleni,i mašina i prijenosi,sve...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

Bobo

Guest
Obojani su ovisno o mjestu proizvodnje. Imas svakakvih fela, tko bi to vise pohvatao.

Rekao bih da su ti s crnim podvozjem meksikanci, no ne drzi me za rijec, davnoh dana sam se za JD zanimao.
 

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Ima li netko iskustva sa serijom JD 5400?Mane i ostalo...

Gledao sam jednog u oglasniku PIK.ba...taj 5400 s prednjim utovarivačem ali mi je čudno što mu je iza podvozje crno...mislio sam da svaki John deere je zeleni,i mašina i prijenosi,sve...

Imamo u voćnjaku jd 5400 n ... to je voćarska serija traktora... a sad, mane, hmmm, prije svega potrošnja, poprilično visoka, motor trom, i kuplung je na sajlu, pa to svako malo "ode" pogotovo u berbi kad ima viličar na sebi. Al opet, u 10 godina skupio skoro 10000 r.s., motor suh, nikad problema s njim, hidraulikom ili getribom osim mijenjanja lamele svake 3 godine (al kod takvih poslova koje radi je to sasvim normalno), i da, od tih 10000 r.s., 8000 je sigurno odradio na kardanu (malčer, atomizer od težih strojeva, te viličar, herbicidna prskalica i razni voćarski strojevi...)
 
Na vrh