• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John deere 6100

Joco007

Novi član
Tu od
18 Pro 2019
Poruka
4
Pozdrav svima! Imam problem sa ehr-om na john deeru 6100.... 96 god.. otkazale su mi neke funkcije... Ne radi dizanje na potenciometar... Izvana diže i spušta i unutra na tipkice al samo kad se čitavo vrijeme drži tipkica... Pa ako mi neko može pomoči ili zna nekog dobrog majstora...??? IMG_20201005_204819.jpg
 

elvismesic5

Novi član
Tu od
8 Ruj 2024
Poruka
1
Pozdrav svima! Imam problem sa ehr-om na john deeru 6100.... 96 god.. otkazale su mi neke funkcije... Ne radi dizanje na potenciometar... Izvana diže i spušta i unutra na tipkice al samo kad se čitavo vrijeme drži tipkica... Pa ako mi neko može pomoči ili zna nekog dobrog majstora...??? View attachment 29553
Pozdrav, imam isti problem da ne radi taj potenciometar. Jeste možda riješili problem?
 

Najnoviji postovi

Na vrh