• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6400

fakin

Novi član
Tu od
1 Velj 2017
Poruka
4
Pozdrav, imam problem sa JD 6400 u radu počinje gubiti snagu i ugasi se i kad pričekam jedno desetak minuta upali i radi. Na instrument ploči mi ne svijetli nijedna kontrolna lampica kad dam kontakt, kod verglanja se pokažu i nakon što traktor upali se ugase, ali se onda upali lampica kao da ne puni akumulator. Kad izmjerim na akumulatoru alternator normalno puni. da napomenem da su svi osigurači i releji potpuno ispravni. Molim pomoć.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Neznam da li imaš mikrofilter na bosch pumpi?ja ga na masseyu imam,pa kad se zaprlja na leru radi koliko hoćeš,a na težim poslovima ili nema snage ili se ugasi...
Ne tvrdim da je to,jer neznam ni kakva je pumpa gore..
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Filteri goriva,električna dobavna pumpa goriva,nalazi se ispod gumenog podnog tapecirunga s lijeve strane kabine,zna korodirati spoj mase.Za lampicu alternatora ako se povremeno pali treba očistiti spoj b+na alternatoru jer i najmanji pad napona zbog korozije aktivira lampicu.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh