• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6600

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
Dakle decki, zanima me sve o tom traktoru, ponajvise netko sa iskustvom tko ga je imal ili ga ima sada. Dobre i lose strane, potrosnja i tako dalje :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Nisam 6600 nikad videl u radu al JD ko JD,trebal bi biti ok ak je ispravan,a potrosnja,kad ti njega teraš onak praf onda bude i popil dost
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja samo pokusavam pomoci... i nasaliti se. uopce je nebitno tko kaj preferira.
JD ko JD... znam dosta ljudi koji ih imaju, da su dobri,dobri su,ali nitko se nije usrecil s kupnjom polovnjaka,svi su se našarafili. dijelovi skupi,majstori skupi... tko je kupil takav 6600 novi,naradil se s njim i bil je zadovoljan, tko ga kupi polovnog mora imati puno srece.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Kod mene u kraju ih ima dosta vecinom po kombinatima. Ne vjerujem da i jedan ima ispod 15000 sati. Kvaliteta je neupitna. Slazem se s kolegom. Da je novi onda nema brige al ovako je lutrija.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ima susjed ak se ne varam 6630 kupio novog i tera ga stalno,nikad problema,servisiraj i vozi!
 

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
Ja znam da na njega ide i ulaganje s godinama, ali isto tako znam da JD na 5000rs nije trazio nista, dok recimo serviseri za Same gledaju cudno kad kazemo da nije motor diran. Oni kazu da su svi vec promjenili i pumpe i dizne i kvacila itd itd... Toliko o kvaliteti.... Deda mi ima jd 3640 kupljen od PIK-a i kod njega je vec cuda napravil s tim da nije pipnut ni motor ni getriba...

Ali mislim da ce prije 6620 ili tako nesto, ovisi kojju svotu uspijemo prikupiti :) Ali vjerujem da ce i 6600 na nasih cca 50ha potrajati
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Taj traktor je puno ispred vecine novih traktora,a i bude jos puno godina.Samo kabinu pogledaj kakva je,i koji novi traktori imaju takvu kabinu,kod novih sve prazna i siva plastika:icon_rolleyes:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
E to se slazem s tebom. Kabina je boli glava, kao i na dostaa novih modela, a da je ispred svih tu se nema kaj raspravljati. Samo da mi je doznati koja je potrosnja u oranju na jutro sa 3 ili 4 brazde.
 

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
Nema se para trenutno heheh :) Ali mislim da bi prije 6620, ipak je noviji i vjerojatno bolji motor s manjom potrosnjom.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Ako se smijem malo upetljati.? Koliko čitam ovaj forum to ti niko točno nemre reči tak da ti je to sve cca. Neko veli ovaj troši više neki drugi veli da troši manje. Kažem opet koliko čitam, a pročitao sam dosta sve je to tu negdje. Razloga za veču ili manju potrošnju je bezbroj. Jedino ti nije isto brzina kojom češ nešto napraviti. Veči stroj če brže napraviti (normalno).
 

razor604

Član
Tu od
19 Lip 2014
Poruka
95
A mislio sam da ce barem netko napisat neku cifru. Naprimjer nas Same trosi sa 3 brazde oko 7-9 litara na jutro oranja. Ako je Đoni 13-15 to je onda malo previse :)
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
Meni je prosjecna potrosnja oko 12l / kj, pretezno laka zemlja, ali brdovit teren. Nekad ga uspijem skinit i na 10 l, a nekad ide i na 15. Traktor Landini 9880 i 3x14''.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A mislio sam da ce barem netko napisat neku cifru. Naprimjer nas Same trosi sa 3 brazde oko 7-9 litara na jutro oranja. Ako je Đoni 13-15 to je onda malo previse :)

A nisi gledao druge marke te jačine???
Kakav plug vučeš s njim, ravnjak ili okretač i na koliko cola
 
Na vrh