• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6610 HMS

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Upališ prednju vuču na Auto, blokadu, kardan ili što već hoćeš i stisneš HMS tipku na cca. 2 sekunde i počet će ti treptati, nakon toga pri pritisku tipke dolje na joysticku se pale, a kod dizanja gase.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Usputno cisto onako, na traktorima sa E-SCVima HMS može upravljati i njima? Može li upravljati gasom na novijim traktorima koji imaju gas na struju? Nažalost moj 6620 nema HMS :/
 

Stjepan1987

Novi član
Tu od
6 Kol 2021
Poruka
5
Upališ prednju vuču na Auto, blokadu, kardan ili što već hoćeš i stisneš HMS tipku na cca. 2 sekunde i počet će ti treptati, nakon toga pri pritisku tipke dolje na joysticku se pale, a kod dizanja gase.
Jel mi onda svijetli hms kad radi sve?

Jel mi onda svijetli hms kad radi sve?
I na koji nacin onda ugasim hms
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kada HMS radi, na desnom displayu, gdje vidiš upaljenu prednju vuču, kardan itd, trepere svijetla, znači kada je je uključeno, svijetle, ali svakih 3 sekunde trepne, kada je isključeno, ugašene su, ali trepnu svakih 3 sekunde, primjetit ćeš razliku kada upališ HMS.

Gašenje HMSa ide kao i paljenje, zadržiš tipku 2 sekunde i prestane treptati, znači da je ugašeno, samo pogasiš sve manualno, vuču makneš s auto moda, kočnicom ugasiš blokadu difa ako je ostala upaljena i stisneš gljivu kardana dolje.

@martinv1
To osobno ne znam. Znam za ove sa Command Centrom da sve kontrolira, ako hoćeš, raspitam se?
 

Stjepan1987

Novi član
Tu od
6 Kol 2021
Poruka
5
Kada HMS radi, na desnom displayu, gdje vidiš upaljenu prednju vuču, kardan itd, trepere svijetla, znači kada je je uključeno, svijetle, ali svakih 3 sekunde trepne, kada je isključeno, ugašene su, ali trepnu svakih 3 sekunde, primjetit ćeš razliku kada upališ HMS.

Gašenje HMSa ide kao i paljenje, zadržiš tipku 2 sekunde i prestane treptati, znači da je ugašeno, samo pogasiš sve manualno, vuču makneš s auto moda, kočnicom ugasiš blokadu difa ako je ostala upaljena i stisneš gljivu kardana dolje.

@martinv1
To osobno ne znam. Znam za ove sa Command Centrom da sve kontrolira, ako hoćeš, raspitam se?
Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh