• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6630 - komunalni

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Vratili se sa popravka, navodno Resco skroz nešto šarafa po njima.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Vidim ih kose po osjeckoj obilaznici,vidim da i unikom ima samo je zelen i ima normalne gume.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Na obilaznici ravna zemlju :) Tj kao velika žaba, nabija ju sa prednjim i zadnjim krajem :)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Evo uhvatio sam ga u mom šoru ;)
johndeerkomunalni.jpg

johndeerkomunalni2.jpg

johndeerkomunalni3.jpg

johndeerkomunalni4.jpg

A teko ovo... U što bi ja to volio imati, ali skupo...
unimagkomunalni.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma stroj je ok,ali ta dodatna oprema i preinake to košta ko svetog Petra kapa,kod svih strojeva,baš im čudno paše ta boja naranđe:finga::finga:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Ma nema do zelene JD-ove, ali ajd, s obzirom na vrstu posla i namjenu, ne izgleda tako ni strašno loše.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ima Unikom komunalne zelene JD. Kupili su isto nove, imao sam slike ali isparile. Vozi sam bicikli gradom i uhvati me smafor kad nešto roče roo ro, što roče :) Okrenem se on Johny u centru grada zakačio prikolicu i pitji :) A jeste skužili tko su novi kupci JD? Gradske firme Cesting i Unikom, eee na što se poljoprivreda svela. da traktore kupuju gradovi... Tužno, ne?
 
M

Manolo

Guest
Takve gume sa tom sarom postavljaju se na radne masine koje sluze ya obrade zelenih povrsina tipa travnjaka,golf terena....
 

Najnoviji postovi

Na vrh