• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere 6M i 6R

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Da to veli i on da se znao zblesirati nekada, natoci pa nece ocitati, vec javlja da se treba natociti, glupost al ajde, kud zlo sam da je to problem
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
To se događa pogotovo kad je hladno vrijeme...ocitava nizak nivo a pun rezervar...bitno da trosi.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
6 cilindera je, cjena bi bila oko 50t eura+ uvoz i transport pitaj boga kolko jos, racunam da 5t eura nebi smjelo biti vise dok ga regam doma
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Uvoz ništa pretjerano skup, moraš izvadit tehničku specifikaciju na polj. fakultetu u Osijeku i s tim napravit homologaciju i rega. Mislim da se oko stroja ne trebaš brinut, dokazan motor i dokazana getriba, na oko lijep, kabina udobna i sve na ruku.
Edit: sad sam bolje pročitao, sati ako su stvarni to je još "novo", stroj koji ima puuno posla pred sobom.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
@Zetorboy, iz Njemačke se uvozi Fendt (a JD iz Amerike ;)) 🤭
Fendovi vecinom i jesu tu de sam, zaluta zuta felga nekad negdje :ROFLMAO:

Jel se ta specifikacija nemoze izvaditi u Zagrebu?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
A možeš direkt na tehnički pa oni reše homologaciju. Ono zadnje je bilo 500kn za 6830.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Jel budem mogao gukat plavi da nebu zajeb....? uspio sam naci jos jednu brazdu za lemkena pa bi drljo s njim onda 4X16, da nemoram plug mjenjati, valjda bude to vuko :rolleyes:
 
Na vrh