• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere na tri godine 0% kamata

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Ne da je privlačno nego je previše dobro da bi to bilo kod nas.
Ja sam za 6420 s prednjim utovarivačem morao banci ostaviti novca u vidu kamata u vrijednosti jednog MTZ 80 novog
Danas gledam TV Vojvodin u Srbiji zastupnik John Deere traktora--RES TRADE --- prodaje traktore na tri godine bez kamata.
Dali biste vi kupili John deer traktor da su uvjeti takvi i kod nas.
 
B

Bobo

Guest
Re: John deer na tri godine 0% kamata

Ne vidim razloga zasto ne? netko kome treba nov traktor a bio je spreman kupiti isti, sad ima dobru sansu. problem jedino vidim u trogodisnjem roku otplate, a to je obicno 5 ili 6 godina.

Ako se ima novaca u rezervi, taj traktor ce ih mozda i zaraditi nazad, a to sto kazes kamate u protuvrijednosti novog rusa osle "eto, tako"...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Re: John deer na tri godine 0% kamata

odlična ponuda,ali mislim da bi tu mogla biti i nekakva kvaka npr. kao u startu veća cijena traktora ili nekakva greška na traktoru.
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Re: John deer na tri godine 0% kamata

josip123 kaže:
odlična ponuda,ali mislim da bi tu mogla biti i nekakva kvaka npr. kao u startu veća cijena traktora ili nekakva greška na traktoru.
Nisu pod greskom.Uglavnom se ponude traktori koji se manje traze ili oni iz Meksika ,a ne svi modeli.U sustini "rasprodaja"
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: John deer na tri godine 0% kamata

kiraj kaže:
josip123 kaže:
odlična ponuda,ali mislim da bi tu mogla biti i nekakva kvaka npr. kao u startu veća cijena traktora ili nekakva greška na traktoru.
Nisu pod greskom.Uglavnom se ponude traktori koji se manje traze ili oni iz Meksika ,a ne svi modeli.U sustini "rasprodaja"

hmm,
da li ima koji model made in ger ? :)
 
S

Simon1980

Guest
Ima i kod nas u SLO ponekad takve prilike. To izgleda tako, da ne dobiješ neki rabat na gotovino-dakle da platiš sve odjednom nego da platiš odmah 1/3 i onda još dvaput. Neki imaju i 1/2 sad, 1/2 za godinu dana. Al mogu da kažem da sam to zasledio samo kod SDF. Za seljaka je to dobro jer ne mora da si uređuje nekake kredite i hrpu papira.Al u stvari nije to ništa drukčije kao da uzmeš kredit, platiš kamate a sa tom gotovinom možeš dobiti kakvi rabat za odplatu odmah. Na kraju obje situacije vrlu su slične:)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Preko kod susjeda se neka imena traktora prodaju na ugovor sa trgovackim kucama kojima se dio daje u novcu a drugi dio na otplatu 2-3 godine u ugovorenoj proizvodnji (stoka, mlijeko, ratarske ili povrtlarske kulture). Taj nacin placanja mnogima odgovara a cujem da su otkupne cijene robe ugovorene na ovaj nacin cesto puta bolje vec na slobodnom trzistu.
 
S

soca111

Guest
Nije Kvaka ni začkoljica.Ja sam sebi priuštio 6630 na ovaj način otplate.Dao sam učešće od 33% i platio PDV a ostatak duga se podeli na 5 i to je iznos rate za preostali period otplate.Još mi nije stigla prva rata ali znam njih 5 koji su na isti način kupovali od njih i stvarno je bez kamate.Čak je i rata vezana za € i nema ništa malim slovima.Traktor sam poručio po opremi i sačekao sam ga 3 meseca da se izradi i preuzeo sam ga tako da je nov a ne sa lagera.Kako su mi objasnili u ovom slučaju diler plaća kamatu da bi prodali više mašina.Cena je po cenovniku John Deere-a jer mi je prodavac pokazao kada sam birao opremu.Znam dosta ljudi u okruženju i do sada nikoga nisu prevarili za traktor i uslove plaćanja.Da neverujete da postoji na balkanu.
 
M

MOCO

Guest
Ima li takvo što u Hr?
Kod nas je valjda jedini zastupnik Novocommerce,ili se varam?
 
T

tomonh

Guest
Ima ti neka firma iz zagreba zastupstvo za jonija.Kolega je preko njih kupil traktor.Navodno su puno bolji od novoccomerca
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
tomonh kaže:
Ima ti neka firma iz zagreba zastupstvo za jonija.Kolega je preko njih kupil traktor.Navodno su puno bolji od novoccomerca

Agriva se zove firma :)
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Jesu i dijelovi jeftiniji i dobavljiviji u kracem roku nego kod Novocommerca ? Jer mi se oni gade.

Pozz
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
SteveO kaže:
Jesu i dijelovi jeftiniji i dobavljiviji u kracem roku nego kod Novocommerca ? Jer mi se oni gade.

Pozz

Nešto povoljniji jesu.
Inače imaju otvorenu novu poslovnicu u Đakovu.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Jel se to nešto isplati ili je sve to isto pa ko prije nabavi ? :) Inace kazu da Novocommerce bolesno nabija marže pa mislim da bi ostali mogli imat prostora za igru...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
SteveO kaže:
Jel se to nešto isplati ili je sve to isto pa ko prije nabavi ? :) Inace kazu da Novocommerce bolesno nabija marže pa mislim da bi ostali mogli imat prostora za igru...

Prijatelju, kontaktiraj ih, pa sam provjeri, ako hoćeš, mogu ti koji broj ostaviti.
Inače ja sam uzeo traktor preko njih.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Napiši nam kakav si traktor kupio i pod kojim uvjetima.
Veoma smo radoznali možda ak je povoljno budemo i mi nešto kupili
Svaki savjet i neko saznanje su dobrodošli pa ovakvi forumi i jesu zbog toga .
:drinkers:
 
B

bećar

Guest
Napiši nam kakav si traktor kupio i pod kojim uvjetima.
Veoma smo radoznali možda ak je povoljno budemo i mi nešto kupili
Svaki savjet i neko saznanje su dobrodošli pa ovakvi forumi i jesu zbog toga .
:drinkers:

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=16756&page=15

Ima ovdje di koja slika, radi se o modelu 6630 plus.
Najveća razlika je u brdo opreme što u NC nećeš dobiti ili moraš posebno nadoplatiti, te recimo garancija od 2 godine, hm.

( Nisam ti prije odgovorio zbog nemogućnosti čitanja tvoga posta na ''starom'' forumu a i sada kao što vidiš na novom sam prijavljen sa novim nickom pošto mi je stari nick 'TX75' trenutno nedostupan :|, ako te još štogod zanima, slobodno pitaj. :partyman: )
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Preporucam ti da kontaktiras Aktomu. Mi smo uzeli John Deere 6630 preko njih i jeftiniji su od Novocommerca.
 

Jakob

Novi član
Tu od
21 Sij 2008
Poruka
16
baš sam razgovarao sa jednim vojvođaninom... je bez kamata ali je obrada kredita 4% pa posebni ugovor, ovjere... dođeš ma kraju opet na manju kamatu nego kod nas ali opet nije bez kamata kako vele!!!
 
Na vrh