• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
237
John Deere je nekad pravio kvalitetne traktore, danas više NE!

Nemogu sad reci jesu li kvalitetni kao prije al sigurno mogu potvrditi da su pri vrhu s kvalitetom i danas,na osnovu 2godisnjeg iskustva u radu sa jd traktorima pocevsi od serije 5 pa sve do serije 8.Extra masine,samo sipaj i vozi!U firmi u kojoj sam radio john deree je zastupljen 95% sto se tice traktora i kombajna!
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Zanima me dali je netko radio s žitnim kombajnom JD1032 ,,zanimaju me iskustva i kvaliteta ,heder je 3 metra samo za žito.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Mislim da su rijetki ti modeli.Moj kolega ima 1055,mislim da su si dosta slični ta dva modela.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Uskoro bi mogel bit jedan na prodaju pa pitam,,,mada još nisam čul da neko pljuje JD-a ali ipak,,hvala.
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Čekaj malo :) imam cca 300 slika treba ih rasortirati i uploadati
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Meni ti iskreno rečeno nije jasno kak sve to funkcionira (profitira) jer su ovom "velegradu" od 6 000 stanovnika dva dilera (JD i NH) i imaju toliku količinu (skupih) strojeva na lageru. Cijela općina je veličine kao npr. Osječko-baranjska županija a ima skupa s gradom 10 000 stanovnika.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Kljucni podatak je povrsina kao Osjecko-baranjska zupanija, a ne broj stanovnika.
Kod nas toliku povrsinu obradjuje 1000-2000 traktora, a tamo 100-200. Onda nije ni cudo vidjet 10-20 mrcina na hrpi za prodaju.
 

jelen

Novi član
Tu od
5 Ruj 2016
Poruka
2
Volumen motora

Imam pitanje, radi se o motoru John Deera 5730 silažnog kombajna. Nigdje ne mogu naci koliko mu je obujam, koliko ima kubicnih centimetara/litara. Ako neko moze neka pomogne. Hvala unaprijed!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Nemam, a neda mi se učlanjivati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,577
Loš...ali to već ionak znaš.
 

Najnoviji postovi

Na vrh