• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

josip_ng

G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!, čitamo se ...
 
J

josip_ng

Guest
znaci da je ipak bolje ovaj stari hladnjak zalotat nego novi kupit...hvala vam na dobrodoslici...
 
J

josip_ng

Guest
ma kad ga skinem onda cu da vidim sta i kako cu s njim da napravim...
 
G

GROF

Guest
., imaš lipe strojeve, mlad si i oćeš delat., TO posebno rešpektiram i pozdravljam!

., sad sam tek vidil da imaš kultivator BERTOLINI!., evo moja molba tebi!, ako ni problem da prikeljiš ku slikicu svoje te male makine od kultivatora BERTOLINIJA, svoja iskustva sa njim u delu i kako si zadovoljan?., /imaš tamo temu pod kultivatorima/.-

., unaprvo TI fala, Bog!, čitamo se ...
 
J

josip_ng

Guest
evo slike motokultivatora su stavljene u temu bertolini...pozz
 
G

GROF

Guest
., fala TI.-

evo slike motokultivatora su stavljene u temu bertolini...pozz


., fala TI za pokeljene slikice mladiću Josip! od tvoje legendarne freze - kultivatora BERTOLINI!!!., more se po slikica vidit da se izdelala ko prava.-:prayer: ... ., a ima i godin.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lijep poszdrav i dobrodošao!!

:partyman:

kako rekoše gospoda prije mene, lijepo ti tovariš tu prikolicu, a ruda slaba :axe:
malo "švas" aparat u ruke i hrpu željeza :lol:
 
J

josip_ng

Guest
evo posto sam sinoc pregledao temu nozni gas danas sam si i ja napravio nozni gas na 560 te je i izmjenjeno ulje u motoru...prikolica sutra ide pod elektrodu tak da ak opek pukne ide ta ruda van i i ide nesto jace....pozz
 
Na vrh