• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jucky

J

jucky

Guest
ajde da se i ja predstavim...ime mi je vladimir, živim i radim ( više radim nego živim ) u selu pokraj virovitice, tj; tamo gdje zec postaje zajec. bavim se ovčarstvom zadnjih 8 godina i nadam se da ću sutra dobiti na lotu da si mogu kupiti bar 5000 ovaca. :roll:
 
G

GROF

Guest
dobro došal na najbolji poljoprivredni-forum!

...daj bože! da jutra dobiš na lotu., da popuniš i ispuniš sve svoje želje!., siti se mene kad dobiš lovu da i mene malko počastiš!!!., bog!., sretno ti, čitamo se...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro nam došao jucky!!

koje ovce imaš? daj malo detalja.. koliko ti je stado? u kakvim objektima držiš?
 
Na vrh