• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Juki

juki

Novi član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
3
Pozdrav forumaši ! posle nekoliko meseci neuspelih prijavljivanja na forum , evo večeras iz prvog pokušaja uspeo . nalazim se u srcu srema , bavim se voćarstvom povrtarstvom i malim delom ratarstvom . hobi golubarstvo , inovacije ili samogradnja poljo mašina ( za sobstvene potrebe) za sada toliko ostalo kroz teme koje budem posećivao . još jednom pozdrav za sve :drink:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pozdrav Juki, kako kazes iz srca Srema pa daj reci poblize posto sam i ja rodom "iz srca Srema".
Dobro dosao na forum!
 

juki

Novi član
Tu od
16 Velj 2013
Poruka
3
za kiću

Pozdrav Juki, kako kazes iz srca Srema pa daj reci poblize posto sam i ja rodom "iz srca Srema".
Dobro dosao na forum!

mesto golubinci
44° 59′ 04" СГШ, 20° 04′ 05"
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Zivio sam malo zapadnije od tebe. Kud god krenes iz Golubinaca zemljurine kolko ti srce voli:eek::
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Dobro nam doso,mi smo na neki nacin zemljaci posto ja zbog skole zivim kod babe na jugu srema u zemunu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh