• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Jumbo kupina

I

imda123

Guest
E ovako,ja sam iz Bosne i imam jedno pitanje vezano za gore navedenu kupinu.Naime imam zasad maline Miker oko 16 duluma zemlje,i ova sorta kupine mi je "zapala" nekako u te sadnice maline i ja sam ih posadio i ne znajuci sta sadim.Rijec je o nekih 250 sadnica,a kada sam doveo agronoma rekao mi je o kojoj je kupini rijec.E sad, ocekujem da bi prinos pri ovoj malini trebao biti oko 2 tone,a ne znam cijenu ,pa sam htio sa vidim kakva je situacija u Hrvatskoj sa cijenom ove kupine?? :mrgreen:
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
E ovako,ja sam iz Bosne i imam jedno pitanje vezano za gore navedenu kupinu.Naime imam zasad maline Miker oko 16 duluma zemlje,i ova sorta kupine mi je "zapala" nekako u te sadnice maline i ja sam ih posadio i ne znajuci sta sadim.Rijec je o nekih 250 sadnica,a kada sam doveo agronoma rekao mi je o kojoj je kupini rijec.E sad, ocekujem da bi prinos pri ovoj malini trebao biti oko 2 tone,a ne znam cijenu ,pa sam htio sa vidim kakva je situacija u Hrvatskoj sa cijenom ove kupine?? :mrgreen:

Nazovi Fragariu u Zagrebu

Pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh