• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

jurica0301

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Pozdrav svima. Evo novi sam na forumu pa bih se želio predstaviti. Živim u Beletincu u Varaždinskoj županiji. Moja obitelj se bavi proizvodnjom povrća već 10 godina. Imamo tri plastenika i oko osam hektara obradive zemlje,vinograd te oko hektar šume. Posjedujemo dva traktora Universal 643dt i TV 421. Od priključaka za traktor imamo imt plugove,frezu ortolan, špricu Agromehanika Kranj 320l, sadilicu za krumpir, cisternu Creina 3200l, prikolicu te još neke priključke ta TV. To bilo sve za sada.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Pozdrav svima. Evo novi sam na forumu pa bih se želio predstaviti. Živim u Beletincu u Varaždinskoj županiji. Moja obitelj se bavi proizvodnjom povrća već 10 godina. Imamo tri plastenika i oko osam hektara obradive zemlje,vinograd te oko hektar šume. Posjedujemo dva traktora Universal 643dt i TV 421. Od priključaka za traktor imamo imt plugove,frezu ortolan, špricu Agromehanika Kranj 320l, sadilicu za krumpir, cisternu Creina 3200l, prikolicu te još neke priključke ta TV. To bilo sve za sada.

Ma dobro nam došo naš novi kolega kaj se dela u Beltincu :heart::lol::gitarist:
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
Trenutno odmaram. Preveć je vruće. Kasnije ideemo ja i brat vodu vozit jer treba svaki dan navodnjavati ako želiš ta ti povrće raste.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
dobro dosao...
pozz iz zagorja,krapinske toplice :3
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
dobrodošao i pozdrav iz prigorja, bil sam jedanput u tvom kraju kod onog kaj šiva zastave, mislim da je valentinovez, trebalo mi je za moje vatrogasce
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
dobrodošao i pozdrav iz prigorja, bil sam jedanput u tvom kraju kod onog kaj šiva zastave, mislim da je valentinovez, trebalo mi je za moje vatrogasce

Hvala. da valentino. tiska majice,zastave i sl.
 

jurica0301

Član
Tu od
4 Kol 2012
Poruka
149
img0156dhc.jpg



Uploaded with ImageShack.us
 
Na vrh