• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

juzny90

juzny90

Član
Tu od
8 Sij 2019
Poruka
89
Pozdrav svima evo i ja odlučio da se registriram na vaš forum pošti imam nekih pitanja u vezi traktora...U vlasništvu imam imt 542 novija linija vec nekih 20 godina je kod nas a odnedavno sam postao vlasnik John Deera 2040 sa prednjom vučom 70ks,obrađujem oko 20 jutara zemlje,lijep pozdrav svima.Ivan iz Nove Gradiške
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Dobro nam došao juzny90.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

MSW

Novi član
Tu od
10 Srp 2021
Poruka
1
Pozdrav svima evo i ja odlučio da se registriram na vaš forum pošti imam nekih pitanja u vezi traktora...U vlasništvu imam imt 542 novija linija vec nekih 20 godina je kod nas a odnedavno sam postao vlasnik John Deera 2040 sa prednjom vučom 70ks,obrađujem oko 20 jutara zemlje,lijep pozdrav svima.Ivan iz Nove Gradiške
Citam vas komentar zanima me jestel rijesili sa iskljucenjem prednje vuce 2040 traktora kod mene je isti problem.
Pozdrav svima evo i ja odlučio da se registriram na vaš forum pošti imam nekih pitanja u vezi traktora...U vlasništvu imam imt 542 novija linija vec nekih 20 godina je kod nas a odnedavno sam postao vlasnik John Deera 2040 sa prednjom vučom 70ks,obrađujem oko 20 jutara zemlje,lijep pozdrav svima.Ivan iz Nove Gradiške
 
Na vrh