• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem k: rasipač za umjetno gnojivo

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
puni su ti oglasnici takvih a novi je oko 1700 kuna..
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
Evo baš gledam po oglasima...sutra zovem. Ja bi megametalov, taj mi je baš :heart:. Ma kad ljudi ne navedu bar iz koje su županije, nije da mi se baš ide do Slavonije po rasipač ;) a i mislio možda tu ko ima pa... da se proda.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,163
Evo baš gledam po oglasima...sutra zovem. Ja bi megametalov, taj mi je baš :heart:. Ma kad ljudi ne navedu bar iz koje su županije, nije da mi se baš ide do Slavonije po rasipač ;) a i mislio možda tu ko ima pa... da se proda.

pa tu idi u BAMT Mače,tamo ima strojeva
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
Evo baš gledam po oglasima...sutra zovem. Ja bi megametalov, taj mi je baš :heart:. Ma kad ljudi ne navedu bar iz koje su županije, nije da mi se baš ide do Slavonije po rasipač ;) a i mislio možda tu ko ima pa... da se proda.

megametal ti nevalja, boja mu je u banani, i istruli brzo, sam šta je izgledan na oko...
 

zradikovic

Član
Tu od
8 Kol 2009
Poruka
141
Kupujem rasipač za umjetno gnojivo, manji oko 300-350l.

Evo prodaje ti moj prijatelj ,rasipač je jako sačuvan i malo korišten. nalazi se u Međimurju ,konkretno Svetom Križu. Samo prijatelj bude došeo doma krajem tjedna pak ga onda probaj zvati na 098 9462780. Za cijenu se budete sigurno dogovorili.
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
295
Evo prodaje ti moj prijatelj ,rasipač je jako sačuvan i malo korišten. nalazi se u Međimurju ,konkretno Svetom Križu. Samo prijatelj bude došeo doma krajem tjedna pak ga onda probaj zvati na 098 9462780. Za cijenu se budete sigurno dogovorili.

OKJ zovem ga prekosutra.
 

Najnoviji postovi

Na vrh