• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem K:Spojnice za hidrauliku, stari tip

roxa

Novi član
Tu od
11 Lis 2013
Poruka
19
Kupujem nove, polovne ili trazim informaciju gdje ima za nabaviti stari tip spojnica za hidrauliku:

IMG-20200329-230057-412.jpg
 

roxa

Novi član
Tu od
11 Lis 2013
Poruka
19
Ja imam na oba traktora i svim prikljucima takve spojnice, sad sam kupio malcer sa pomakom i neda mi se samo radi njega mjenjati na svim ostalim prikljucima spojnice.

Našao sam ih u Srbiji ( SPOJKE ZA HIDRAULIKU - GMP doo ) pa se nadam da ih drži i netko u HR, ili da je nekom ostala neka stara zaliha
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,735
Barem ti niko nemre ugurati svoje ulje u tvoje strojeve 😂👍. Ako ih nađeš podijeli sa nama. I ja bi isto to stavio pa nek kipaju ako mogu 🤣.
 

Najnoviji postovi

Na vrh