• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kad prijavljujem poruku

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
..pa lagano upišemr poruku prijavljene poruke ....
ondak moram klinuti ispod mjesta upisa poruke gumb .
"izvješće o slanju "
Kad ja to klinem poruka ode ..negdje tamo ..gdje več ode .hm.


Mene sad zanima jet to znači da bi ja trebao dobiti neki izvješće u smislu izvještaja o slanju ..ili neku kunsku naknadu ..ili bodove reputacije ( to ne bi bilo loše) :lol: ?

Zapravo ako ništa od toga zašto jednostavno na gumbu ne piše pošalji .

Znate nije ni to meni bitno , bitno mi je da to neki uvrijeđeni moderator ne obriše pa velevažni admin to ni ne vidi .

Možda to sve ne stoji jer ja možda gledam malo previše špijunskih filmova gdje svako malo , svakom puno podmeče klipove ..

Nemojte zamjeriti ako sam bil dugačak , hvala vam na strpljenju , moj naklon...:icon_butt:


vaš velečasni
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
I da resorni moderator tu prijavu i obrise smodovi i admini ce je ipak vidjeti,,,
pogotovo admini,,, :tongue:
jer obavijest o prijavi dolazi svakom ponaosob, nesto slicno kao privatna poruka,,,
a jedino admiin moze staviti da je ostali vise ne vide,,,
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Neki ''report'' prijavljivač nema potrebu da dobije , ako ga zanima kako je završila prijavljena poruka neka ode i jednostavno provjeri dali je njegoa prijava uzeta u obzir , dosta ima i neosnovanih prijava
Kunsku naknadu nećeš dobiti ma koliko se trudio , ne ti nego niko
Reputaciju isto tako , jedino možda možeš sam sebe proglasiti tužibabom ako želiš
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Kako ćeš se ti predstavljati , tvoj problem

Zašto piše ? Pitaj admina , vjerovatno jer je to neka nadogradnja koja je improvizovana ako sam dobro razumio zaju kada smo raspravalji o tim prijavama i toj novoj opciji jer stara varijanta prijavljivanja poruka nije šljakala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kako ćeš se ti predstavljati , tvoj problem

Zašto piše ? Pitaj admina , vjerovatno jer je to neka nadogradnja koja je improvizovana ako sam dobro razumio zaju kada smo raspravalji o tim prijavama i toj novoj opciji jer stara varijanta prijavljivanja poruka nije šljakala
Pa evo pitam ...

PS

drago mi je da si liberaran prema mom potpisu tj. podpisivanju upisa , očekujem tvoju punu podršku , hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Interesuje me zašto mi piše da nemam ovlasti odgovoriti na poruku lp
Tvoja email adresa mirk*.*****@tel.net.ba odbija mailove s foruma i sistem ti je automatski ograničio ovlasti. Sad sam te ja ručno uključio no bilo bi dobro da makneš našu email adresu iz spama ili da promijeniš email na npr gmail.

Onako usput, kako si odlučio to pitati u temi iz 2014 koja nema veze s tim?
 
Na vrh