• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kaj kupiti

  • Temu pokrenuo piško007
  • Datum prvog posta
Z

zetor4718

Guest
i meni se čini solidan traktor,nedavno je Hrvoje01 kupio lamborghini-a i kaže da je zadovoljan...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
bolje uzmi torpeda 75 adriatic,manje novaca sličan traktor.torpedo je dosta dobar za šumu i za transport.neznak što vi mislite ali meni ovaj zetor bi bio odličan za šumu,malo je više novaca ali mislim da vrijedi...http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-9540-oglas-2865095

a što se tiče torpeda kod mene ih šumarija koristi od 90-ih pa do sada,dosta dobro su se pokazali.http://www.njuskalo.hr/traktori/deutzh-torpedo-7506-oglas-3111083

ovaj zetor na njušalu je pre skup da bi se raubo po šumi samo moje mišljenje
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Inače stari Lambovi nemaju Sameove motore, nego baš Lambove i imaju vodeno hlađenje.
Barem oni koje sam ja gledao 60-90 Ks
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Inače stari Lambovi nemaju Sameove motore, nego baš Lambove i imaju vodeno hlađenje.
Barem oni koje sam ja gledao 60-90 Ks
Moraš biti precizniji: jel govoriš za one do negdje 70-tih (još dok je Lambo bil samostalan) ili nakon 1981., kad su uvedeni motori serije 1000, koji postoje u obje izvedbe . Od kad je Same vlasnik Lamba, motori su zajednički, Adim diesel (danas Same diesel), baš kak i šasije.
Dakle, do modela Explorer Same i Lambo su identični, a modeli s motorima serije 1000 se razlikuju po načinu hlađenja (osim modela Argon-Crono)..
Napominjem da su zrakom hlađeni motori za par ekonomičniji od njihove vodom hlađene braće.
 

Najnoviji postovi

Na vrh