• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kakav traktor kupiti?

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Ja sam fobio ponudu za Td 5.95 za 39000€ + pdv. Sa tegovima ,klimom,brzim kopčanjem, 3 para izvoda itd.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,850
Ovo samo pročitaj!
Da sam u potražnji za traktorom gledao bih:
- čim manje elektronike i lampica, displeja i sl.
- kako do dijelova
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas nema više takvih, koji su danas mehanika bez elektronike? Nema ih.
Raketa i takvi. 🙂
Meni je ta Kubota top traktor. Mislim da u toj klasi nema boljega.
 

Nai

Aktivni član
Tu od
11 Pro 2019
Poruka
172
Kubota bez razmišljanja.
Potpisujem. Kubota mislim da mi je 3 godine garancija, doplatis 900e i imas ukupno 5 god garancije.
Evo druga godina- bez problema.
Bilo je zajebancija na moj racun- od toliko traktora ja uzeo japanca, bla bla.... i kroz godinu dana 2 osobe uzele "premium" traktor- john deere- oba stala u njivama...na jednom menjac a na drugom ne znam sta.

U kupovini traktora i auta meni tu najvise igra sreca.
Nazalost na svaki noviji traktor, posle isteka garancije- sve se placa papreno.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Da znam , al je TD 5 traktot klasu iznad Lamborghinija
Pa ne znam bas, to je tu negdje...
T5 je tezi tonu od svih navedenih pa ni nisu ista klasa.
Kubota je ok ali da je servisiraju ovi iz Sesveta. U Sekri Mirkovci vise ni saraf necu kupit.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Pa ne znam bas, to je tu negdje...
T5 je tezi tonu od svih navedenih pa ni nisu ista klasa.
Kubota je ok ali da je servisiraju ovi iz Sesveta. U Sekri Mirkovci vise ni saraf necu kupit.
Mišljenje o TD 5.85 ?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Ok traktor, manje vise mehanicki. Nisam puno sjedio i vozio Td pa nemam previse iskustva.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Td5 je mehanička izvedba prijašnjeg T4 modela, solidan i provjeren.,nije previše krcat elektronikom a i cijenom "prihvatljiv".
Idi vidit ih uživo ako postoji mogučnost, tvoje oči mogu najbolje procijeniti
 

Najnoviji postovi

Na vrh