• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako napraviti mini strug

Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Kao sto naslov kaze zelio bih da napravim mini strug. Ono da se imam necim zabavljat preko raspusta. Pokretala bi ga stara makitina busilica. Pa ima li neko nekih savjeta ili nesto, posto ne bih da zabrljam?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Nije to jednostavno napravit mini strug, treba tu i dosta novaca da bi to obavljalo svoju funkciju, jedino ako misliš drvo tokarit onda nije komplicirano imaš na internetu dosta videa kako napravit.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Vjeruj meni dok iskupis u bosni dijelova Glavu zupcanike , ako to nemas onda jeftinije da
iskupis i kupis mini einhell. ili ako nekoga imas vani da ti na ebaju uzme bar kostor to se
moze naci do 50 eura
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
imam ti ja mali tokarski koji sam davno radio, ali nisam ga zavrsio.
Nije to tako ni jeftino ako zelis da na nesto slici.
Ja sam u svoj potrosio vise od 1200kn, dok sam sve poglodao, potokario, kupio amerikaner
Doduse moj nije tako ni mali, ima cca 60cm stola, amerikaner cca 150mm
Nisam napravio pogon...
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Ma mislim samo drvo tokarit, pravit neke svijecnjake, nesto tako.
Kupio bih ja strug, al posto nemam od njeg neke velike koristi, a zelim da napravim nesto da se zabavim. Materijal sam skupio pa uskoro krecem sa radom.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Utipkaj u you tube- Mini wood lathe, jako dobar video o izradi ručne tokarilice.Video traje 33 minute.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh