• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako se riješiti muha??

tea1

Novi član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
5
Vec mjesec dana se borimo sa muhama, nikako da ih se rijesimo :(
Probali sa tatorom ali ni to ne pomaze nema ih jedan dan i onda opet sve po starom. Prije smo koristili muhomor granule odlicne su bile ali ih vise vj.nema u prodaji zbog EU.
Ako netko zna sta bi ih se rjesilo bar na tjedan dana bili bi zahvalni.
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
a kod mojih svinja isto muhe navalile ko lude , nekad mi dođe žao jadnih životinja probali smo sve ali ne pomaže ništa, imam okačeni muholovki po zidu čudo
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
hahaha, svaka čast ,idealno riješenje, svaki dan preletit brenerom po svinjcu i problem riješen
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Ja sam miješal 2,5 litre vode 0,5 l pive 1 kg šećera i jedan paketić Actare, nakon špricanja barem tjedan dana nije bilo muha, onda sam ponovil s istom mješavinom, a treći puta samo s čistom vodom da se natrag aktivira. Jednom sam koristil umjesto Actare Rapid samo se ne sjećam koliko sam ga stavljal (ista je aktivna tvar kao i u quickbaytu) isto se dobro pokazal samo kaj gavaljda nema više u prodaji.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ja od prije mjesec dana koristim elektricnu przilicu za muhe i mogu reci da je fenomenalna. Izađe me puno jeftinije nego silni preparati kojima sam sprical i mazal prozore i vrata. Kosta tisucu kuna, aktivira se odmah i radi 24 sata :) .
 

Najnoviji postovi

Na vrh