• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Kanalokopač/stroj za drenažu Majevica

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
- kanalokopač Majevica
- za pravljenje kanala za ispust vode
- dubina rada 50 cm
- godina proizvodnje 2014.
- jako malo radio
- 19 000 kn

Oglas iz usluge, 098/618-335





 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Koja je širina kanala koji napravi i kakva snaga traktora treba, te koliko brzo može raditi?
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Širina kanala je oko 10 cm ja mislim. Nalazi se u Županji i čovjeku više ne treba jer je stavio drenažu na sve problematične njive pošto je morao prebit neki dug pa se nada da mu neće više trebat. Stroj je u originalnom stanju.

Za snagu piše do 60 kW a brzina 500-900m/sek, sve ovisi kakva je zemlja, ako je pjeskovita može se i brže vozit, stroj ima lanac gore a ne topling pa se on prakticki "popne" i olabavi lanac ako se ide prebrzo. Ali u globalu sto sporije to bolje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
500...900 m/sat.
Dakle, traktor treba imati puzajuće brzine.
 

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
500 m/s je 1800 km/h. Vjerojatno je 5-9 m/s. to je onda 18 do 32,4 km/h, ali i to mi je puno.
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Ljudi 500-900 metara na sat je brzina, da ne pisemo bezveze i naklapamo, zeznio sam u opisu. Kad ne daju izmjenu nakon vise od 5 min pa sam mislio da se necete hvatat za tipfeler :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh