• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Kardan sa lamelom

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Prodajem ili mijenjam kardan sa lamelom dužine 110cm
Mijenjam za kardan bez lamele iste dužine (malo jači, za malčer) ili 500kn
Imam i plastičnu zaštitu za njega
20230523_203740.jpg
20230523_203747.jpg
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,208
Pozdrav. Od kud si? Trazim nekaj takvoga. Kupil pauk za sijeno i treba mi kardan. Mislim da je 110cm duzina ali moram provjeriti. Nisam jos dopelal pauka doma pa.nisam siguran.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,712
To nije "kardan sa lamelom", ako znamo što su lamele!
To je kardan sa osiguračem od preopterećenja. A u onoj "kvrgi" nalaze se valjćići i opruge. Normalno 😛 našao jednoga na otpadu, rastavio ga, ali za složiti trebalo je napraviti konusni cilindar da bi se valjčići ugurali u šalicu.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
To nije "kardan sa lamelom", ako znamo što su lamele!
To je kardan sa osiguračem od preopterećenja. A u onoj "kvrgi" nalaze se valjćići i opruge. Normalno 😛 našao jednoga na otpadu, rastavio ga, ali za složiti trebalo je napraviti konusni cilindar da bi se valjčići ugurali u šalicu.
Oprostite na krivom izrazu, vidio sam da i neke trgovine koriste taj izraz za iste stvari... čovjek uči dok je živ
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,712
Ništa strašnoga!
Kardan sa lamelom imam na frezi, ali trenutačno ne mogu slikati
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Otprilike sam skužio, sa lamelom bi trebao biti onaj koji ima više opruga s vanjske strane i šira je glava
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
947
Da, ovo je karsan sa cegrtaljkom koji preskace.kad se preoptereti.
Nije za malcere ni freze nego za recimo kosaru za sijeno, prekretac sijena i slicno.
 
Na vrh