• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Karlito-mali pomagač

K

Karlito

Guest
Evo da se i ja predstavim!!!
Zovem se Karlo i živim u okolici Zaprešiča...od strojeva nemam traktor nego imamo samo motokultivator Gorenje Muta te priključke za nju...imam još gurajuču kosilicu i flaksericu MTD....od životinja imam mačke i 2 pesa ko kučne ljubimce te smo nedavno kupili 3 zajčeka te imamo kokoši i piceke male......zasada pomažem ocu kod kuče i kada sam na feriju pomežem djedu koji ima imt 533...i još da vam napomenem neznam ako sam najmlađi ali tu sam negdje imam samo 13 godina tako da mi oprostite ako nešto krivo kažem........to je sve za sad slikice če doč za koji dan......
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobrodošao!

nema veze što imaš ovoliko ili onoliko godina,samo se ponašaj normalno kao i svi i nema frke..
 
K

Karlito

Guest
nije traktor niti priključak,al je lijepi kučni ljubimac......

DSC00064-1.jpg
 
A

Alen

Guest
Zgodni mali westi terijer.... imam i ja jednog doma....

Kako služi muta? Imao sam to zlo doma pa sam prodao... nikad sa njom na zelenu granu ;)
 
K

Karlito

Guest
Alen kaže:
Zgodni mali westi terijer.... imam i ja jednog doma....

Kako služi muta? Imao sam to zlo doma pa sam prodao... nikad sa njom na zelenu granu ;)

da zgodni mali..........em je to žensko,susjed ima 8 puta večeg pesa od nje i ona mislim moj cucak laje i reži na susjedovoga i nedo bog da se ti bilo čim približiš pola metra kraj nejzine hrane....muta na služi dobro,za ono kaj ju mi koristimo je ok al za veče posliče treba drugačija muta....ma problem je kaj mi imamo onu staru s super motorom al glupom getribom pa se teško okreče......jedina mana koja je na drugim modelima popravljena.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh