• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kazan za pečenje rakije

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,466
Jel se može peći komovica nakon što se grožđe ispreša?

Nudi mi kolega kom od 20 tona prešanog grožđa 😅
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,448
Predlažem da se organizira forumsko druženje i takmičenje u ispijanju brlje. Pustimo teoriju, praksa je zakon. Miris i okus nije presudan, ocjenjivanje bi se trebalo bazirati na količini i jačini. Imam potencijalnu ekipu koja bi se mogla dočepati finala, a onda je samo nebo granica. Bitno je pokazati karakter. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,495
Jel se može peći komovica nakon što se grožđe ispreša?

Nudi mi kolega kom od 20 tona prešanog grožđa 😅
to mi zovemo tropica...to najviše koristimo za likere... za orahovac najbolja...
problem ti jediino može biti ako radi vrenje na tome. ako odmah mulja i preša i pretače mošt onda možeš bez problema to uzeti.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,448
To što predlažeš je samo "isječak", što nakon proglašenja pobjednika?
Pa zna se, Nakon proglašenja pobjednika slijedi fešta do ranih jutarnjih sati ili dok svi uzvanici ne završe pod stolom. Dobre stvari i prokušanu praksu ne treba mijenjati kak bi naš selektor rekel. To bi bilo druženje za pamćenje, ali samo za one koji bi se mogli prisjetiti svih pojedinosti ili bar nekih detalja.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,448
Kaj se tiče žene, ne bih ništa drugo čul osim onoga kaj čujem svaki dan. I zato braćo......:ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav::ppozdrav:sve do dana belega
Nije mene tolko strah moje ženice. Strah bi me bilo da mi je žena poput one kaj se bori za naša prava, nebum ju više imenoval. Ta bi me pregrizla i sažvakala kaj debrecinku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh