• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kazan za pečenje rakije

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,505
Mislio sam da je ovaj prvi bolji zbog toga što ima otvor za sipanje koma,jest da je skuplji, gledao sam po oglasnicima baš i nema neke ponude


Kotao se kupuje na proljeće. Sada su svi koji valjaju razgrabljeni..
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
70
U drugom, kad skineš poklopac i kapu, možeš kuhati pekmez, topiti mast, kuhati ciklu, juhu,.....kuhati sapun :hahah:
A to si u pravu,možda i nje loš izbor,multipraktik i još skoro 500 eura jeftiniji
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Za te novce buš kupil rakije za cijeli život...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,505
15 kotlova. 100 litara rakije prosjek x 12 eura litra koliko je dobra rakija trenutno na našem kraju... I nisi baš u pravu.


Nek ju ne prodaje. Neka koristi samo za osobne potrebe. Kupiš lijepu bocu i poklonis za rođendane itd kad bi inače kupio neku žesticu ili bombonjeru.

A i u krajnjem slučaju. Nije mlijeko da će se ukiseliti. Bit će svatova itd.

Poklonis nekome za svatove.

U teoriji, može ga isplatiti u prvoj godini.

Ja sam kotao platio 400e.. 80l.... Polovni naravno. I isplatio ga u mjesec dana 😅.

Ispekao sinu od tate za svatove 30l rakije što bi inače kupio jer sam kupio 30l i za prvog sina.

Drugi će dobiti godinu dana mlađu rakiju nego što je on, ali tatinu...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,363
Negdje poslije rata sam na sajmu kupio samo bakreni dio, ostalo sam složio kao na postu #50
 

Najnoviji postovi

Na vrh