• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kićo

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
mi smo kupili nedavno novu 36 diskova, metalac iz nasica, probaj si i kod njih vidit, tanjurace su super
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Meni je vecina zemlje iza kuce i to skoro sve parcele jedna do druge tako da mi kopcanje nece bit problem. Vidjet cu na sajmu sve opcije pa sta presudi.
Uz to decki stize i jedan novi MF 4455,100ks, sa prednjim utovarivacem za mog rodju koji samnom cesto cita forum ali nema doma int. Najvjerojatnije ce njegov stroj bit na sajmu kao lani Ratarkov. Reko je da ce kljucevi morat bit maknuti a kabina zakljucana. Narucio je u ORO int. Ako se pokaze ok ili bolji od Deutza nagodinu je 1 takav moj. :D
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Kićo kaže:
Meni je vecina zemlje iza kuce i to skoro sve parcele jedna do druge tako da mi kopcanje nece bit problem. Vidjet cu na sajmu sve opcije pa sta presudi.
Uz to decki stize i jedan novi MF 4455,100ks, sa prednjim utovarivacem za mog rodju koji samnom cesto cita forum ali nema doma int. Najvjerojatnije ce njegov stroj bit na sajmu kao lani Ratarkov. Reko je da ce kljucevi morat bit maknuti a kabina zakljucana. Narucio je u ORO int. Ako se pokaze ok ili bolji od Deutza nagodinu je 1 takav moj. :D

rođo nije tvoj rođo jedini koji je naručio taj traktor, i moj je naručen takav, ma buš ga i ti kupio.
susjed mi je uzeo u oru prednji utovarivač, sigma 4 došao ga 5500 plus pdv sa korpom u toj cijeni, i sad če još uzet kad dođe povrat pdv-a hidraulične hvataljke za bale.
što se tiće ključeva ako je traktor zaključan to njima ne vredi ni 5 para jer to im nije promiđba ako ne puste ljude unutra, a nikad ne znaš ko je kupac. i zato bolje da bude ničije vlasništvo izloženo nego da se natežete oko ključeva, jer njima je svrha pokazat traktor na sajmu a ne ga zaključat i da mu stoji ime na njemu kupca, razmisli o tome.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
i tako kolega KIČO još jednu na ramena stavil.

kičo sve najbolje ti želim:gitarist::gitarist::drinkers::drinkers::partyman::partyman::weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan kolega,,,,,,,,,,,,,,,,živ i zdrav bija,,,a ostalo po vašoj želji........:partyman::partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja ti več čestito u birtiji ali za dobre želje nikad kasno,sretan ročkas da te zdravlje služi,one stvari da ne zanemariš ali polagano ipak ti več imaš godina:finga::finga::finga:,dogodine Fendta u dvor parkiro i najstariji ti sin dobio brata:rolfer::rolfer:,i ljepo se proveselite jer definitivno je pala večeras fešta:partyman::drinkers::partyman::drinkers:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Hvala decki svima na cestitkama! Bilo malo drustva veceras do maloprije pa se malo u progutalo kojekakvi tekucina i delicija. Nije puno na ledjima, 41 i kako vele IDEMO DALJE!
 
G

GROF

Guest
., sad sam tek našal tvoju temu! ...

., SRETAN TI RODJENDAN!., živi i uživaj!., imaš dobru, mladu, radišnu obitelj!, solidno imanje i znanje, dobre strojeve., to je TO., samo lagano po gasu!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh