• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kiler IMT 560

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Interesira me koliko dođe otprilike popravak kilera, pušta mi negdje dolje na posudi iznad nosača. Ima ko vlastita iskustva pa neka piše
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
a ti pušta jako il slini?
da probaš sa tekučinom za krpanje ak ni jako
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Nađeš čovjeka koji to može zahatletovat i problem riješen. Osim ako ti nije cijeli hladnjak u banani.
Znam da ima tip u okolici Sl.Broda koji otvara hladnjake, ispire ih (čisti od kamenca) za 400kn, tak da krpanje bi bilo dosta manje.
Novi sam za u-360 platio oko 100e
 
B

Bobo

Guest
Otisao prosle godine u 12. mjesecu na benzinsku i pitao dal imaju sta da uspem u hladnjak da ne curi (preko noci iskapa preko litre van, kad se vozim, curi jos vise). Dali mi "kiler diht" tekucinu i od onda nemam problema s hladnjakom...

nov hladnjak za 560 je u mom kraju oko 4 000Kn, sto se meni cini pretjeranim.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Samo što te tekućine počepe i tamo gdje netreba pa zna bit i zajeba..
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
svaki limar ti to može hatletovat ja sam svoj hatletovo 3 puta, kod nas je novi 2500 kn.(nemislim na auto limara)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Novi kod mene dode 1650kn. To mi je dosta. Ljeti je znao 2l vode iscurit, a pošto sad treba antifriz unutra... Puštao je gore i dolje ispod lima kaj mu je nosač, tj na gornjoj i donjoj posudi. Problem riješen uz malo posla. Nosač skinut, cinili kiler i sutra montaža.
 
Na vrh