• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kingletic

  • Temu pokrenuo kingletic
  • Datum prvog posta
K

kingletic

Guest
Dobar dan narode, necu se puno predstavljati, ovde sam da razmenemo neka misljenja i mozda nesto trgujemo.. sto se tice masina kod nas nema sta nema.. posedujemo stvarno svasta, cak i retke modele pa ukoliko nekog nesto zanima moze slobodno da me pita.
 
K

kingletic

Guest
slike postavljam u odredjene teme.. nije problem, stavljacu jos.. ako vas nesto posebno zanima recite slobodno..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kakve to retke modele imate, to mene posebno zanima????
 
K

kingletic

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Kakve to retke modele imate, to mene posebno zanima????

dva shclutera, dva carrara, JD 2030... ma ima svasta.. ;)
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kingletic kaže:
ŠANANA IMT 565 kaže:
Kakve to retke modele imate, to mene posebno zanima????

dva shclutera, dva carrara, JD 2030... ma ima svasta.. ;)
kolko su ti ks shclutera i može slike i ako su na prodaju cijena i godina?
 
K

kingletic

Guest
da budem iskren jedan Schluter je prodat sad skoro ali ja ga jos uvek racunam posto mi prirastao za srce.. Imaju slike ovde u njihovoj temi od tog sto je prodat.. 76 godiste je bio i 130ks je imao.. ostao je jos jedan crveni od 90ks, slike su mi u telefonu, prebacicu ih danas ili sutra pa cu okaciti da vidis i tog..
 
Na vrh