• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

knjige

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ekološka poljoprivreda od Darka Znaora je onako opcenita, ima i o jednom i o drugom. Bas te dvije stvari mi nisu bas u centru interesa, ali sjecam se poglavlja o steljama, silazama, gnojnicama,pregonu... napisano je toliko zanimljivo da sam gutala cak i ta poglavlja:)

Jesam tebe citala u Ovcama? Imas ovce i studiras veterinu ili nesto slicno?:scratch Ako te nisam pomijesala s nekim drugim ( sto se moze dogodit jer sam u tjedan dana procitala sve osim traktora pa mi je zbrka u glavi) mogu ti ciljano potrazit stogod. Ako mozes citat engleski, moze se svasta naci.

Sad sam si bas isprintala Crops and Livestock farming, Bibek Ghosh... nisam je jos pocela citat ali mozda je to ono sto trazis.
Napisi ovdje sto bi htio, a ako hoces ovog Znaora, daj im i adresu pa ti posaljem postom:partyman:

Jesi tamo u ovcama sam 'domaći'. :) Pa volio bi kad bi mogao nabaviti o stočarstvu,održivoj poljoprivredi ili bilo što šta ima veze sa integriranom poljoprivredom. Šta mi možeš ponudit,tj s kojim naslovima raspolažeš? Ma Znaora(Ekološka poljoprivreda) trenutno čitam,posudio sam ga u NSK Zagreb.
 
V

vertextaurus

Guest
na slijedećoj web stranici ima stvarno dosta knjiga:

http://2012-transformacijasvijesti.com/download

samo neke knjige - ostalo pogledajte sami:

Agriculture book – how to cultivate.zip
Dajčbar Zdravko i Renata – Alternativno poljodjelstvo.pdf
Darko Znaor – Ekološka poljoprivreda.pdf
David Squire – Kompost.pdf
David Squire – Zacinske biljke.pdf
Desimir Ivanovic – Biodinamička poljoprivreda.pdf
Dragan Vićanović – Bio poljoprivreda.pdf
Energetska efikasnost – 200 savjeta.pdf
Focht Ivan – Upoznajmo Svijet Gljiva.pdf
Gelenčir – Prirodno liječenje biljem.pdf
Gljive u Hrvatskoj.pdf
Herbert Shelton – Ispravna prehrana prirodnom hranom.pdf
Hovannessian-Aterhov – Jesti sirovo.pdf
 

Najnoviji postovi

Na vrh