• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Knjizica s uputsvima za IMT 539

Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Pozdrav svima ne znam jesam temu stavio na pravo mjesta ali mene zanima da li tko zna gdje ima knjizica za IMT 539 ali ne one sto se dobiju s njima vec neka u kojoj ima puno vise toga objasnjeno i sa slikama. Po mogućnosti da ima skinuti negdje na netu. Hvala
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja je imam,,,ali je doma,,,,original......
Probaj tražit da je pdf formatu,,,,valjda češ uspijet nešto nač.............

Tebi treba ovo.........


Uploaded with ImageShack.us
 
B

Bobo

Guest
Onda napisi da trazis radionicki prirucnik, ili katalog djelova ;)

U katalogu su samo djelovi izlistani i nacrtani (obicno redoslijedom sastavljanja) a u radionickom prirucniku je sve i opisano kako se rastavlja i kako se sto podesava...
 
B

Bobo

Guest
negdje su bili lnkovi za skidanje radionickog prirucnika za 549 ili 560, ne sjecam se vise, al u sustini je sve isto cilindar vise-manje nebitno je...

Ne znam gdje se to nalazi, potrazi po forumu, garant ima negdje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh