• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kocnica (Ante)

kocnica

Novi član
Tu od
25 Lis 2013
Poruka
27
Pozdrav svima: Ante 23 Hercegovina

Strojevi:
IMT 533 '74
IMT prikolica '85 (ne znam tocno koja, (jedna osovina, jedan par tockova, kipa))
AGRIA 506 '75

Obradiva povrsina:
300tinjak vinove loze i vrt za jednu obitelj

Ovdje sam se prijavio jer mi treba savjet oko trakotra jer trakor od '90godine pali se samo jednom godisnje i tako malo provoza i opet vrati u garazu, nije paljen zadnje 3-4 godine nikako, upaljen sve normalno radi ok...
Cilj mi je malo ga dovest u red, promjenit potrosni materijal pa dobro oprat na praoni, mozda padne i kakvo farbanje... ( slike postavim kasnije)
 
Posljednje uređivanje:

kocnica

Novi član
Tu od
25 Lis 2013
Poruka
27
Re: Pozdrav :)

Promjenjena ac pumpa, pa je anlanser prozujao (pocme dobro sve i onda stane)
To sam skinio bas ovih dana moram to odnjet servis, alternator je isto skinut trebam rijesit ovu cjevcicu za ispustanje vode (samo sto sam je malo bolje stegnuo pukal valjda istruhnula vise, pa sam to samo malo stinu klijestima da se moze vozat) i jos ove gumice za odovod dovod vode pojam nemam ima tu posla meni se ne žuri jer i tako kad ovo sve sredim samo ce sluzit ovako za vozanja i za male poslove
evo par slika

h07y.png


4mw8.jpg


6h9f.jpg


3kia.jpg


ib58.jpg


gydx.jpg


vdi1.jpg


9yoa.jpg


z75v.jpg


t79n.jpg
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
190
Re: Pozdrav :)

dobrodošao, ako ti treba savjet u vezi el. instalacije samo pitaj:(y):
 

kocnica

Novi član
Tu od
25 Lis 2013
Poruka
27
Re: Pozdrav :)

Hvala svima na dobrodoslici..

Sto se tice instalacije moram malo oko osiguraca se zabavit jer ima 2-3 zice koji su direkt spojeni, u autodijelovima ima samo oni plasticni osiguraci a nikako da nadjem keramicke... (ostalo radi sve svjetla zmigavci svirena)
Nazad planiram stavit nove stoplampe i provuc zice od zmigavaca
Nova-signalizacija-za-prikolicu-stop-lampe-_slika_O_1113427.jpg


Traktor nema onaj termostat satic da li ga ja mogu naknadno stavit ne bih volio sada nesto busit i to nego da bas na neki odredjeni saraf se stavi mislim na ovako nesto http://www.pik.ba/artikal/9157250/termometar-imt/
cisto da imam neki orjentir da mi ne prokuha sada u 40tima

I ne radi mi onaj satic sto mjeri okretaje ramenice i motora i radni sati
http://www.pik.ba/artikal/9170871/traktometar-rtd/

Jos da ima kakav satic koji pokaziva razinu goriva u rezervaru bilo bi odlicno :icon_thumright:

:(hi)::(hi):
 

kocnica

Novi član
Tu od
25 Lis 2013
Poruka
27
Re: Pozdrav :)

Iskreno i prodajem i ne prodajem jer sam bubno bezobranu cijenu 7000km cca 3500+eura
za traktor, plugove(obicni oni dvobrazdeni plavi) i prikolica (85godina/ 860kg, nosivost 4tone, 30max brzina kipa koju treba malo obnovit jer nikad nije nista kipano jer traktor nema kompresor)

A ja ga ne koristim jer nemam potrebe sto trebam odradim sa Agriom 506 malo isfrezat i to, ali neka je kako treba da mogu se provozat ovako po selu malo otic u gornje selo dovuc drva sa onom malom prikolicom od auta i meni odlicno :icon_thumright:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša........:icon_pidu::icon_pidu:
 
Na vrh