• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja strojčina

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Sa ovime bi ja radio u šumi ,nevjerovatno nema šta.

[youtube:2pl93m6k]Ei9LlLLZwAU[/youtube:2pl93m6k]

ili ovaj,za nas male

[youtube:2pl93m6k]SDTTfe3ljIA[/youtube:2pl93m6k]
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Patrik kaže:
Sa ovime bi ja radio u šumi ,nevjerovatno nema šta.

Kad bi sa takvim strojevima radio osam sati cijelu bi Hrvatsku prokrcio za mjesec dana tako da je to kod nas za sumare amatere. Kad ti treba deset kubika drveta, onako da se nadje, prije posla odes u sumu i posjeces, ocistis, poslozis sve za pola sata i uredno ne zakasnis na redoviti posao. :)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Ma znam ja to.To kod mene u Istri to nebi ni radilo.Mi imamo one grbave grmove gdje samo sthilka ide.
Možda negdje u Gorskom kotaru gdje su ravni visoki grmovi.
 
T

Tonxy

Guest
ja sam iz gorskog kotara ali kod mene su jelve i smreke,kao i bukve i slično prevelikog opsega za ovaj stroj!
u podnožju su sve 1*1!! hehe :mrgreen: ;)
 
M

maksica6

Guest
Tonxy kaže:
ja sam iz gorskog kotara ali kod mene su jelve i smreke,kao i bukve i slično prevelikog opsega za ovaj stroj!
u podnožju su sve 1*1!! hehe :mrgreen: ;)
Daj mi reci posto je m3 jele i smreke u trupcu , a kako se krece piljena grada po m3.
 
T

Tonxy

Guest
znam da ti je kubik građe(točnije iskrojenih greda) po nekih 2000 -2500!!

ovako , za kubik u trupcu neznam,reći ću ti samo da ti je kamion bukve (15-18 metara drva) oko 3500-4000 kn!! tako
negdje!!

budem se malo informiro pa cu ti reci za jelu!!
 
P

Picek

Guest
Smiljan kaže:
Kad bi sa takvim strojevima radio osam sati cijelu bi Hrvatsku prokrcio za mjesec dana tako da je to kod nas za sumare amatere. Kad ti treba deset kubika drveta, onako da se nadje, prije posla odes u sumu i posjeces, ocistis, poslozis sve za pola sata i uredno ne zakasnis na redoviti posao. :)
imaš u Hrvatskoj priličan broj forwardera i harvestera
Obrisan neispravan link. - to je harvester
Obrisan neispravan link. - forwarder

nekada su ti Valmeti bili zajedno u istom vlasništvu sa Valmet traktorima (sada pod imenom Valtra) ali već par godina je vlasnik Valmeta šumske opreme Komatsu a vlasnik Valtra traktora AGCO..
ali kao što rekoh ima ih u Hrvatskoj dosta..
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
E to mi je drago cuti :) Jos kad nebi samo trupce izvozili, gdje bi nam kraj bio, ali opet, od necega se mora poceti :)
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
717
Tekst promijenjen zbog pre burne reakcije na novog clana

Bobo


priznajem
 
B

Bobo

Guest
Poslana mu opomena, a ako se na nju oglusi, slijedi BAN i stvar rijesena...
 
K

kocol

Guest
ŠZO STE MI OBRISALI TEKST A BIO JE PRIMJEREN :?

Odgovoreno putem privatne poruke

Ubuduce ovakva pitanja upucivati na privatne poruke, u protivnom ce se i ovakvi komentari brisati

Bobo
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Kod nas to nebi trebalo, nama je dosta motorka, barem IMT 539, a najbolje je sa onim rusevima, starim. 2 ceze a mogala bi i jedna ako nisi ljen (tako se kod nas kaze ta prikolica za drva vozit ako neko nezna).
 
G

GMAIL

Guest
Dečki mi već imamo ovakve strojčine jedina dva u Hrvatskoj.
pogledajte na

Obrisan neispravan link.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Jel to litostroj proizvodi:mrgreen:....tko je metnul ovaj kamion "igračku" kraj njega:scratch....
Al ima solidanu okretnost:supz:
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
Je, je litostroj garant:rolfer:......pa tu se vozač kamiona nestigne ni po...šat a već je istovaren:rolfer::rolfer::rolfer:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Sličnost je više neg očita:mrgreen:
getimagevariationphp.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Najnoviji postovi

Na vrh