• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji je ovo motokultivator?

J

javorac2000

Guest
Slucajno sam naleteo na sliku prikljucka za labinov kultivator,koju ste vi postavili,radi se o zadnjem pogonu kultivatora sa diferencijalom koji nosi i plu pozadi,pa me zanima da li je to pravljeno ili fabricki? Pozz.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ako su one slike u temi prikluci za mkt to je pravljeno. i nije veliki problem napraviti
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
ako kupim holdera i ja bi si napravio tako nešto za njega,ali bi pokušao nabaviti getribu od imt-a 509,tako da imam i brzine odozada i reduktor da mogu imati makar jednu 4x4 brzinu
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
za labine sve od specijala ,super specijala i ovih novijih snage od 12,5 ks ] prenoos ti je uskladjen diferencijalom od fiata 1300-1500[ tristac] ili lade standard 1200[ziguli] sad ih je malo teze naci ali da je izmeriti samo odnos zuba konusnog i tanjirastog zupcanika mozda bi se mogao ugraditi jos od necega. samo i gume moraju biti istih velicina kao na mkt.. za holdera neznam kakav mu pasuje na prikolici ali tesko je uklopiti prenose sa dva razlicita menjaca
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
za labine sve od specijala ,super specijala i ovih novijih prenoos ti je uskladjen diferencijalom od fiata 1300-1500[ tristac] ili lade standard 1200[ziguli] sad ih je malo teze naci ali da je izmeriti samo odnos zuba konusnog i tanjirastog zupcanika mozda bi se mogao ugraditi jos od necega. samo i gume moraju biti istih velicina kao na mkt.. za holdera neznam kakav mu pasuje na prikolici ali tesko je uklopiti prenose sa dva razlicita menjaca

Koliko ja znam holder nema sinhro.Video sam na oglasima nekoliko sa kardanskom prikolicom i svaki ima menjac na prikolici.A kad ima menjac na prikolici,na motokultivatoru se ukljuci kardan ko za freziranje,a na menjacu na prikolici se salta.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
zato sam ja i rekao da bi uzeo mjenjač od imt-a,jer imt ima najrobusniji mjenjač,te bi postavio reduktor da imam prvu sinhro,a ostale brzine bi imo na holderu i na MJENJAČU OD IMT-A.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Pa mozes da stavis menjac od kola,jer je dosta jeftiniji,a ako oces vec od509,mozes kupiti u nemackoj,ako ides po holder,tacnije od agrije1700,jer je tamo menjac dosta jeftiniji,a potpuno je isti.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
imam u blizini autootpad pa ću vidjeti da uzmem mjenjač od auta i našo bi neki zadnji pogon, mjenjač od imt-a bi uzeo s pogonom,a gledo sam na njuškalu holdere
i vidio da ga još sokol prodaje,i ako ga još nije prodo vidio bi s njim da ga uzmem samo s 2 nastavka i bez prikolice.
 

Najnoviji postovi

Na vrh