• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji kombajn kupiti?

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
To koristi kočnice umjesto servo volana ;)
Brzo ga okrene kad se zadnji kotači dignu u zrak 🤭
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Znači u zmaj se apsolutno ne razumijem. To je na vreće iki ima bunker? Imam laverdu 3700 s oba adaptera, ali ako bi već kupio još jedan manji kombajn gledao bi da s laverdom skidam kukuruz a s tim manjim sve žito. Radi se o cca 15 ha žita na brežuljkastom terenu. Kakvi su zmajevi po pitanju kočnica?

Imao sam Laverdu 3700 koja je na sebi imala trier, prethodni vlasnik je radio dosta pivskog ječma pa mu je trebao trier. Meni je samo smetao pa sam skinuo. Tako da ima i Laverdi sa trierom.
A trier fabrički imaju i Dronninborg kombajni, ima finih manjih modela. Neki su i pod drugim brendovima prodavani, tipa MF, Case, Dania
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Čak sam i jednog starijeg klasa vidio sa trijerom na sebi.
A ja se nebi zamarao nalaskom kombajna sa trijerom , to je skoro nemoguća misija.
Nego bi odabrao neki zgodan kombajn i nabudžio mu trijer od zmaja i ajd zdravo.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Za navedeni zmaj kombajn, znam da imaš dijelove i sve potrebno, ali kako želite.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
Evo nešto što bi odgovaralo traženom, samo ja neznam da takav postoji u Hrvatskoj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh