• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji model kupiti za 1ha

V

vstapic

Guest
Pozdrav ekipi,

imam pitanje za Vas koji imajte iskustva ... imam 1ha zemlje i planiram nasad od cca 0,4ha voćnjaka, 0,3ha vinograda i ostalo bi bio povrtnjak ... iliti malo veća bašća :)

Što bi po Vašem mišljenju bilo optimalno za kupiti ... u rangu cijene do 70.000kn (priključci uključeni u cijenu ... plug, freza, manja prikolica)

Gledao sam na agroklubu, ali Prodet nema cijena ...
http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/partner/prodet-d-o-o-195/

Koji model je dovoljno kvalitetan, štedljiv .... univerzalan ... Yanmar mi je prvi izbor, ali ako imate neku dobru alternativu ... spreman sam poslušati i to ...

Zahvaljujem unaprijed ...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Pozdrav ekipi,

imam pitanje za Vas koji imajte iskustva ... imam 1ha zemlje i planiram nasad od cca 0,4ha voćnjaka, 0,3ha vinograda i ostalo bi bio povrtnjak ... iliti malo veća bašća :)

Što bi po Vašem mišljenju bilo optimalno za kupiti ... u rangu cijene do 70.000kn (priključci uključeni u cijenu ... plug, freza, manja prikolica)

Gledao sam na agroklubu, ali Prodet nema cijena ...
http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/partner/prodet-d-o-o-195/

Koji model je dovoljno kvalitetan, štedljiv .... univerzalan ... Yanmar mi je prvi izbor, ali ako imate neku dobru alternativu ... spreman sam poslušati i to ...

Zahvaljujem unaprijed ...
za tvoje potrebe dovoljan tomo vinković npr 826
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav ekipi,

imam pitanje za Vas koji imajte iskustva ... imam 1ha zemlje i planiram nasad od cca 0,4ha voćnjaka, 0,3ha vinograda i ostalo bi bio povrtnjak ... iliti malo veća bašća :)

Što bi po Vašem mišljenju bilo optimalno za kupiti ... u rangu cijene do 70.000kn (priključci uključeni u cijenu ... plug, freza, manja prikolica)

Gledao sam na agroklubu, ali Prodet nema cijena ...
http://www.agroklub.com/poljoprivredni-oglasnik/partner/prodet-d-o-o-195/

Koji model je dovoljno kvalitetan, štedljiv .... univerzalan ... Yanmar mi je prvi izbor, ali ako imate neku dobru alternativu ... spreman sam poslušati i to ...

Zahvaljujem unaprijed ...

Ja imam malo više zemlje nego ti , negdije oko 15 000 m2 , 1,5 ha . Kako ti planiraš tako ja već imama , znači voćnjak , vinograd i vrt ( bašču )
sve to obrađujem sa Yanmarom od 13ks , imam frezu , plug , zubaču , ( drljače , brane... kako se gdije kaže ) 2 prikolice ( ručni rad )
Ako ti nije bitna veličina traktora , ja bi ti savjetovao Yanmara od 14 ili 15 ks. I to da uzmeš stariji model , jer je dosta jeftiniji . Vjerujem da te takav traktor , sa svim priključcima koje si naveo , nemože izaći više od 60 000 kn .
Što se tiče potrošnje i pouzdanosti , tu se nemaš šta sekirati , stvarno su zahvalni traktori . Pregledaj malo temu yanmar tamo imaš jako puno informacija

Evo ovo ti je moja preporuka



Uploaded with ImageShack.us

Ili ovaj model



Uploaded with ImageShack.us

Ako te još nešto zanima samo pitaj
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Ja imam Yanmara 1401 bez prednje vuce i odrađujem oko 2 jutra voćnjaka i jos bašće uslužno,što se tice traktora stvarno nećes imat problema jedino je malo zeznuto ako budes htio vise zemlje radit onda ti treba veci stroj a za ovo malo je ok...
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Jel si ti neki promotor tomo vinkovica??:scratch
pa jeli covjek pito koji da kupi ja sam mu predstavio traktor koji ja mislim da to moze odrađivati bez problema... sta to tebi smeta??????????:butthead:

tog vinkovića moj f7 papi za marendu:axe:
hahahahha a dobro :prayer:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
S

staffmen

Guest
pa jeli covjek pito koji da kupi ja sam mu predstavio traktor koji ja mislim da to moze odrađivati bez problema... sta to tebi smeta??????????:butthead:

Pita koji model yanmara da kupi.
Isto u temi krumpironja raspravljamo oko mtk-a a ti covjeku od 16g kazez kupi tomo vinkovica na kaj ti je on lijepo odgovorio da ce ga kupit ak mu das novce.

Svaka cast TV-u i ja bi ga kupio da mogu al gurate ga kud stignete.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Pita koji model yanmara da kupi.
Isto u temi krumpironja raspravljamo oko mtk-a a ti covjeku od 16g kazez kupi tomo vinkovica na kaj ti je on lijepo odgovorio da ce ga kupit ak mu das novce.

Svaka cast TV-u i ja bi ga kupio da mogu al gurate ga kud stignete.
govorim iz svog iskustva jer stvarno je vrhunski stroj a nije skup ja mislim tko se god bavi poljoprivredom da ga moze priustiti a nece pozaliti
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
govorim iz svog iskustva jer stvarno je vrhunski stroj a nije skup ja mislim tko se god bavi poljoprivredom da ga moze priustiti a nece pozaliti

da tv košta 1 kn preskup je jer se stalno kvari!!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
daj ne serite s tim jadmarom,imam tv od 1981 i nikad nije me ostavil na njivi ili cesti,a radilo se s njim 4-5 h + šuma,a ono kaj se promjenilo u tih 30 g nije koštalo više 3000kn.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Prestanite se prepucavati , pobrisat ću sve postove ukoliko se nastavi bespotrebna rasprava
 

Najnoviji postovi

Na vrh