• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji uzeti od 14KS?

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i to se lako resi .jedan motoric od ventilatora za grejanje auta mala remenica i kais.ali kako ti je lakse i bolje za tebe ti odluci. za 500eur doplate ja kupim pola traktora zato bih razmislio u ovo vreme o razbacivanju.a koliko znam za mkt je zabranjena voznja cim padne mrak. kod nas su jedno vreme kazni i kazni ispisali po tom pitanju.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
A takodje i sve ostale prikljucke,a ako se nevaram freza od labina pasuje na goldonca i obrnuto.Ako budes uzimo polovnu prikolicu gledaj obavezno da su felne od 12 cola.Na fabrickoj prikolici starije proizvodnje gume su 5.00 12,a kod novih labinaca6,50/80-12 ,zato kad budes kupovo motokultivator trazi sa gumama5.00 12 postoji serija sa tim gumama.Cena bi trebala da je ista, a imaces manji trosak,jer bi moro da kupujes i nove gume za prikolcu.

Ovo nisam znao i siguro ću obratiti pažnju na ovaj detalj. U ključnim momentima kultivator će biti na nagibu natovaren, i zato mi je bitno elektropaljenje naravno i osvetljenje kao što sam rekao zbog magistrale.
Plus svega toga moje neiskustvo. Jer dva puta sam vozio kultivator u životu. Prvi put sam spakovao Tetkinu porodicu u kupine a drugi put komšiju u potok. I oba puta sa njihovim IMT 509 što ovom prilikom i da je najbolji ne dolazi u obzir u razmatranje. A da ne znam da vozim sad ne bi reko to je davno bilo danas imam putničko vozilo i kombi. Do skora sam imao dvoosovinku prikolicu i tako sam je vozio u rikverc da su se svi čudili. Izvinite za ovaj dodatak, morao sam. Inače trebalo bi okoPrvog Maja da ovo realizujem.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
i to se lako resi .jedan motoric od ventilatora za grejanje auta mala remenica i kais.ali kako ti je lakse i bolje za tebe ti odluci. za 500eur doplate ja kupim pola traktora zato bih razmislio u ovo vreme o razbacivanju.a koliko znam za mkt je zabranjena voznja cim padne mrak. kod nas su jedno vreme kazni i kazni ispisali po tom pitanju.

To takođe nisam znao proveriću šta kaže zakon po tom pitanju.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Pre par godina,kad je menjan zakon,doneta je zabrana voznje motokultivatora po bilo kom putu.Ali kad su videli da od registracije motokultivatora mogu jos malo dopuniti budzet,vracen je stari zakon.Koliko ja znam,motokultivator ukoliko ima svetla sme ici nocu po putevima,vidi na 230str labin motokultivatora kako je moj komsija napravio komplet signalizaciju,samo se nevide zadnje lampe,ali svejedno on ga vozi i nocu,a ponekad i magistralom.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Eto uslikao sam Ti pa pogledaj !

Znači ima vrlo poznatog proizvođača alternatora Lukas Elektrik. Šteta što ima samo jedan far napred. Šta kad otkaže? Da li može u onaj mali otvor napred da se ugradi led lampa, pa makar bila i na sopstvenoj bateriji?
 

Bosanac4

Novi član
Tu od
31 Pro 2012
Poruka
19
Znači ima vrlo poznatog proizvođača alternatora Lukas Elektrik. Šteta što ima samo jedan far napred. Šta kad otkaže? Da li može u onaj mali otvor napred da se ugradi led lampa, pa makar bila i na sopstvenoj bateriji?

Stroj, za 10 da poznat je proizvodjac alternatora a far sam ja ugradio nebi trebao otkazati, a ne koristi se cesto imas orginal far za labin mozes ugraditi led lampu !
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
lepo ga spakovali nema sta,a jednom pitah cenu ove maske narandzaste,majko mila kad mi rece cifru bilo je davno dal bi 60 il 80 e.
 

Bosanac4

Novi član
Tu od
31 Pro 2012
Poruka
19
lepo ga spakovali nema sta,a jednom pitah cenu ove maske narandzaste,majko mila kad mi rece cifru bilo je davno dal bi 60 il 80 e.

da krecu se tako te maske jako su kvalitetne kult su pravo spakovali :icon_cool:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Jel se za te pare dobije samo maska ili sva plastika komplet(maska,plastika na ruckama i onaj kao nastavak maske na dnu rucki)
 

Bosanac4

Novi član
Tu od
31 Pro 2012
Poruka
19
Jel se za te pare dobije samo maska ili sva plastika komplet(maska,plastika na ruckama i onaj kao nastavak maske na dnu rucki)

ja sam komsiji uzeo za 150 KM ili ti 75 e kompletnu masku narucio mu preko interneta ima on kult 8 godina kao u mene pa mu maska otisla u helac
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
jasta brate kod njih je skuplja plastika neg gvožđe:icon_scratch:
 

Najnoviji postovi

Na vrh