• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kokoši Brame

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
sad se tesko mogu di jaja nabavit jer kokosi slabo nesu i gotova je sezona lezenja i ovisi koja te boja zanima i dal patuljasta ili velika brama.
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
:)

i ja sam si jednu bijelu bramu kupila isto iz razloga sa se takva bigi kokoš šeće po dvorištu...
moja brama sada nosi i to gotovo svaki dan, dok druge koke neće sad po ovim vrućinama... čak su jaja i oplođena, ali sa posavskim kukmastim pjetlom crvene boje....velik je koliko i ona pa nekako uspije odraditi posao. Tutnula sam sad ta jaja pod biserku jer drugi puta već kvoca, pa bum vidla kaj bu ispalo iz toga....
 

Najnoviji postovi

Na vrh