• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koliko obrađujete zemlje?

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Posto se nisam susreo s ovom temom na forumu, a i svaki clan se ne predstavi u temi Predstavite se i ne napise sa cime se bavi i na kojoj povrsini, pa mozete ovdje napisati koliko obradujete zemlje, koliko imate svojih povrsina a koliko u zakupu, sto uzgajate na njoj i tako..
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
To je isto kao da dodjes na forum biznismena i ispitujes ih kolike imaju plaće, sta rade na radnom mjestu i koliko, koji su mu izdaci i ukupni primici mjesecno i godisnje. U prijevodu, ne vidim sta ce ti taj podatak koji tebi nista ne znaci a i bzvz je ljude odmjeravat koliko i sta rade pa da im se pravi profil preko poticaja i prosjecnog uroda koliko ko ima novaca. Da ne radis za poreznu ? :)
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
steveO ti se očito ne baviš poljoprivredom, ili ako se baviš jako si zavidan poljoprivrednik, mi znamo kolko tko radi neboj se, znamo kolko tko poticaja dobiva, čak znamo otprilike kolko tko ubere čega, jr to nije sramota, svatko bi se time trebal ponositi, a kolko tko novca ima, neboj se nitko tu od nas nije tajkun, niti nitko nemre znati kolko tko ulaže i kolko mu se vrača, je nti svi nemaju istog otkupljivača pa tak niti cijene
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Nisam ja pitao koliko oni zarade na toj zemlji.. Pa sta bi mi znacio taj podatak, tu smo da se druzimo i razmjenjujemo svoja iskustva i ostalo.. Koja porezna, kakve gluposti.. Sta imaju veze poticaji s tim i sta mene briga koliko ko zaradi na svojoj zemlji.. Ja npr imam 15 jutara oranica i 10 jutara livada i tu proizvodim hranu za stoku i za prodaju (zitarice), zemlje u zakupu nemam, zasad.. Ako moderatori misle da je tema nepotrebna i glupa nek ju zatvore i izbrisu..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja nemam sto skrivati,moja cetveroclana obitelj zivi od 10ha zemlje,trecina tog su ratarske kulture (radi plodoreda) ostalo je povrce,oko 1000m2 natkrivene proizvodnje,nesto folije, jos par strojeva i proizvodnja je zaokruzena,i to je to. Da imam manje zemlje,prezivio bih,da imam vise,bilo bi bolje. Poticaje i plavu naftu mozete sami izracunati. Manite se teorija zavjere,jala,pljunite u sake.
 

Najnoviji postovi

Na vrh