• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem kombajn CLAAS Columbus

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
prodajem kombajn claas columbus, dobro stanje, kosa 180cm, uz njega dajem još jednu kosu s novim noževima, motor perkins 4 cilindra, sve je originalno, osim zadnje haube, koja je pravljena, jer je kombajn imao presu, koju nemam.......upiti mogu ovdje u temi ili preko privatne poruke

cijena: 14 000kn





 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
kako koji, ovaj nema i mislim da je to bolja opcija od onog s benzincem. do polovine 70-ih su skoro svi mali claasovi dolazili u obje varijante.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
tako je, postoje 2 varijante motora, moj ima perkins dizel, 4 cilindra, sa komorama.......a postoji i varijanta sa vw motorom, isti kao od bube 1200cc, samo ovaj na kombajnu ima regulator gasa, na kojem se mogu namjestiti max brojevi okretaja motora......
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
ima buba i sa 1600cc, švabica......al na kombajnu, osim perkins motora, ubačen je vw 1200cc motor, sa regulatorom broja okretaja na 3000 o/min......i mislim da tu ima 35ks, dok dizel ima 42ks
 
Na vrh