• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Kombajn-Traktor-Traktor-Kombajn

J

Jadranko

Guest
sta je ovo ljudi moji ????? :shock: :shock:

Obrisan neispravan link.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
To ti je nošeni kombajn. A kaj to nisi nikad prije videl?

Ako se dobro sjećam, na Velesajmu sam davno videl jedan takav, čini mi se SIP, no nemogu ti baš sa sigurnošću reći.

Ta opcija je bila za manja gospodarstva, u vrijeme dok nije bilo uslužnih kombajnera, nego je svatko imal strojeve za sebe. Ima toga još i danas u upotrebi.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e pa to je vučeni kombajn za traktor,imam ja nkeu knjigu pooljoprivrednim mašinama gdje ima slika od takvog kombajna za repu..a traktor je 539..
 
B

Bobo

Guest
Jedan covijek ovdje ima berac za kukuruze koji semontira na traktor. IMT 539 radi s njim svake godine... Zanimljiv stroj, no ruke malo za reci otpadaju...
 

Najnoviji postovi

Na vrh