• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOMBAJN UZEL -SP 2035 TS

R

Rajtek

Guest
Na ovo sam slučajno naletio. Kod nas glavni zastupnik za UZEL je Fortuna-agro iz Vrbovca.
Evo linka na srpsku stranicu Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

ako je U-SP 2035 TS najmanji kombajn u klasi 2000, najviše se koristi. Lagan kombajn opremljen je mehaničkom transmisijom i snažnim motorom jačine 100 KS, i odličan je izbor kada su u pitanju zahtevni uslovi.

OSNOVNA TEHNOLOGIJA

Odvojene jedinice kombajna su širine kao i kod ostalih kombajna u klasi 2000, iako je najmanji u svojoj klasi. Tehnički, SR 2035 se razlikuje od većih kombajna i po tome što je vibracioni uređaj kraći nego na drugim modelima. Ostale razlike su u posebnim mogućnostima, što podrazumeva mehaničko podešavanje brzine odgovarajućeg cilindra i rešeta i mehaničkog kretanja ploče unazad, kao i podešavanja podizača. Kombajn ima standardnu SR kabinu.

POSEBNE POGODNOSTI

Kombajn U-SP 2035 TS može biti opremljen istim posebnim mogućnostima kao i ostali kombajni u klasi 2000, kao što je hidrostatička transmisija, klima, merač kapaciteta odvajanja i povratna cev - precistac zrna sa pogonom na zupcanik.
U-SP 2035 TS
 
M

mladen

Guest
ma ni slican kod uzela istovarna cjev i stepenice sa desne strane ,
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
mladen kaže:
ma ni slican kod uzela istovarna cjev i stepenice sa desne strane ,
Da, al po obliku oklopnih limova. Ima sličnosti. Barem se meni tak čini. :roll:
Nema cjev s desne strane,
Obrisan neispravan link.
 
M

mladen

Guest
DF&Torpedo kaže:
mladen kaže:
ma ni slican kod uzela istovarna cjev i stepenice sa desne strane ,
Da, al po obliku oklopnih limova. Ima sličnosti. Barem se meni tak čini. :roll:
Nema cjev s desne strane,
Obrisan neispravan link.
j..... onda nesto nije uredu saovom sliklom u temi il ja dobro nevidim :shock:
 
K

krx pozega

Guest
Kolike su cijene tih uzela u odnosu na zapadnjake...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
mladen kaže:
DF&Torpedo kaže:
mladen kaže:
ma ni slican kod uzela istovarna cjev i stepenice sa desne strane ,
Da, al po obliku oklopnih limova. Ima sličnosti. Barem se meni tak čini. :roll:
Nema cjev s desne strane,
Obrisan neispravan link.
j..... onda nesto nije uredu saovom sliklom u temi il ja dobro nevidim :shock:
Slika je valjda nešto izokrenuta :scratch
 
M

mladen

Guest
vidim i ja , da nije za englesko trziste posto oni i volan drze na desnoj strani :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
sve je tu nekaj naopako!!!!!! to mora da je za turce ili kineze pošto su oni svi nekako naopako!
 
Na vrh