• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOMBAJN

K

KRESO

Guest
šta bi to bilo :scratch
čini mi se kao da je sklepan od više vrsta kombajna...ma nekužim :scratch
 
R

ROKI

Guest
Fortschritt u akciji. Nedavno sam slikao jedan Fortschritt traktor kod jednog čovjeka.
 
A

Axial

Guest
Navodno daleko najbolji 'istočnoeuropski' kombajn. Nekada davno davno...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Neobičan kombajn...
DSC07179.jpg

DSC07180.jpg

DSC07178.jpg
 
B

Bobo

Guest
Marko: U kakvom je stanju 133 i je li slucajno za prodati?

Daj malo slika ZMAJA, godiste, kako si njime bio zadovoljan, koliko se kvario... daj malo obrisi prasinu s tipkovnice ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Bobo kaže:
Marko: U kakvom je stanju 133 i je li slucajno za prodati?

Daj malo slika ZMAJA, godiste, kako si njime bio zadovoljan, koliko se kvario... daj malo obrisi prasinu s tipkovnice ;)
to je slikano uvecer kad sam kombajn vozio k djedu u hangar..
Zmaj bi mozda bio za prodat...
odlicno radi malo se ove godine kvario jer je poloosovina zrabljena kaj ide u getribu ali ce se kroz zimu sloziti da bude spreman za zetvu ili za prodat ako ga kupis ;) inace deda mi ima 2 Zmaja 133.za godiste tocno neznam.i Zmaj je bio garanziran svaku godinu..slike budu.
 
B

Bobo

Guest
Cim saznas koje je ovo godiste, javi. Bilo je serija koje su bojane nekom blijedom bojom, a ne zarko crvenom, na koju smo na zmajevima navikli gledati, a ne znam o kojem se godistu radi...

Vidim da je ovo izvozni model ;) Taj bi trebao biti bolji od modela za domace trziste, ali ne znam da li se uopce razlikuju, osim po boji felgi i vitla :scratch Fale mu vrata i jos par stakala... Kako razbiti staklo na kombajnu, nece mi nikada biti jasno...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ovaj drugi je žarko crveni.....
inace ima vrata ali su skinuta a lijevo staklo je grane potrla a za prednje neznam ;)
kombajni oba su direkt iz Beograda...
 
B

Bobo

Guest
Imam jednog koji je u dosta solidnom stanju blizu mene bas narandzastog... Pa me zanima koje je godiste, jer njegov vlasnik nema tri ciste o kombajnima, te ga stoga i prodaje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh