• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Komina od masline

AgriTrade

Novi član
Tu od
16 Lis 2013
Poruka
16
Ja se unaprijed ispricavam ali nikako nisam mogao naci gdje staviti ovaj upit. Naime zainteresiran sam za ovaj proizvod, moze li mi neko dati koju vise informaciju o ovome.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
A šta će ti to...to je otpad u proizvodnji maslinovog ulja. Ili misliš ga koristiti ili preraditi kao "zeleno zlato"?
Gorivo, gnojivo ili najjeftinije kominovo ulje....
 

AgriTrade

Novi član
Tu od
16 Lis 2013
Poruka
16
A šta će ti to...to je otpad u proizvodnji maslinovog ulja. Ili misliš ga koristiti ili preraditi kao "zeleno zlato"?
Gorivo, gnojivo ili najjeftinije kominovo ulje....

znam sto je komina, zainteresiran sam za kupovinu :)
 

Å¡pico

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
44
Upravo tako Pjero, neka pita po uljarama.

Iako, treba se raspitati za cijenu, jer većinu otkupljuju talijani (dolaze sa šleperima
i odvoze) za proizvodnju peleta za grijanje, eko gnojiva....pa da ne bi uljare opalile
neku divlju cijenu jedno 5-6 puta skuplju nego prodaju talijanima

Pozdrav
 

AgriTrade

Novi član
Tu od
16 Lis 2013
Poruka
16
Upravo tako Pjero, neka pita po uljarama.

Iako, treba se raspitati za cijenu, jer većinu otkupljuju talijani (dolaze sa šleperima
i odvoze) za proizvodnju peleta za grijanje, eko gnojiva....pa da ne bi uljare opalile
neku divlju cijenu jedno 5-6 puta skuplju nego prodaju talijanima

Pozdrav

pa i ja sam "talijan" tj. radim za talijansku firmu :)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
A nagrada za informaciju za one koje bi to dali besplatno?
 
Na vrh