• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Konzumna mlijeka

Vaš omiljeni proizvođač mlijeka?


  • Ukupno glasača
    28

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Ove gore fotke,od kojega je to mlijeka?koji proizvodac?
Ja danas pogledo kod babe na vindijinom trajnom i nema tog broja tako dolje,vec morate to "uho" odljepiti da vidite broj na dnu.
Dobar trik,jer jbg neces sad bas odljepljivat ako ga nevidis odma...
i fino pise 2 ispod kad odljepis.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ove gore fotke,od kojega je to mlijeka?koji proizvodac?
Ja sam gledao z bregov ...to je valjda vindija .
Tragom istraživanja došlo se do saznanja da sustav označavanja mora biti , možebitno da svaki prizvođač ima drukčije .
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
pa kad baš toliko volite mljeko jedan zanimljivost preuzeta sa drugih glasila

ZANIMLJIVOSTI
I muzu i sisaju a narod već alergičan na sve
Mlijeko koje upravo koristim je 4 puta reciklirano!
Za sve one koji još piju (reciklirano), mlijeko ...
Mlijeko sa proteklim rokom iz trgovina šalju natrag proizvođaču, koji ima zakonsko dopuštenje da ponovi proces pasterizacije na 190 C stepeni, te da ga vrati natrag na tržište. Prema zakonu, taj proces može, da se ponavlja pet puta.Proizvođač je dužan objaviti koliko puta je ponovio ovaj proces i on ga obično objavi ali na svoj način, znajući da niko ne pita, da li je bilo kupljeno mlijeko prerađeno više puta.Tajna je napisana na dnu kartonske kutije, sitnim broj

Pretpostavimo da je napisani broj 123456, nedostajući broj označava koliko je puta mlijeko bilo recirkulirano. Recimo npr. 123 56, broj 4 nedostaje - to znači da je tom mlijeku 4 puta protekao rok trajanja i da je toliko puta bilo ponovo prekuhano.To nije sve, jer u paketu sa 12 tetrapaka, nekim pakovanjma nedostaju brojevi, a drugima ne. Ipak to znači da je cijela ta pošiljka tretirana jednako.Na taj se način, firme dobro bogate i to tako što recikliraju i ponovo prodaju više puta prerađeno pokvareno mlijeko. Naravno bez znanja onih koji snose posljedice. Žrtve su naravno oni koji koji piju, ono što piju.
dr. Andrej Gregori
Zavod za naravoslovje( Institute of Natural Sciences )
Ulica bratov Učakar 10[/CODE]



Puknuti moram te razočarati. Na predavanju kolegija pakiranje hrane predavač (koji inače radi u Tetra Pak-u) nam je govorio o tom e-mailu. To je laž, tako oni označavaju bale ambalaže za mlijeko. Da i pasterizacija je do 100 st.C, iznad je sterilizacija. I pri 190 st.C mlijeko bi postalo smeđe od karamelizacije šećera ;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
konzumna mlijeka

neznam detalje oko procesa prerade u mljekarama ali znam da naše mljeko patvore po nekoliko puta ,jer i sami vidite svoje analize pogotovo one pojedinačne kada uzorke uzima djelatnik HPA ,pa gdje je ta masnoća nestala iznad određenog parametra,sjetite seprije SLKMa,tko je imao mlječnu mast3,7 bio je gazda a sada nema ovog ,fali ovo i tako u nedogled ,ode naša mast u njihovu korist:madmana:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Od mog posta tema se pretvorila u nešto tipično za balkanski način razmišljanja i djelovanja ..i to me plaši .
Postalo je nebitno to da nam mlijeko i po nekoliko puta pasteriziraju i prepakiravaju nego je najbitinije jel to na temperaturi 90 ili 190 stupnjeva ..kao da nije svejedno .
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Od mog posta tema se pretvorila u nešto tipično za balkanski način razmišljanja i djelovanja ..i to me plaši .
Postalo je nebitno to da nam mlijeko i po nekoliko puta pasteriziraju i prepakiravaju nego je najbitinije jel to na temperaturi 90 ili 190 stupnjeva ..kao da nije svejedno .

Puknuti stisni kočnicu.
Ajmo redom:
1. Ponovna toplinska obrada može se ponovno napraviti ako vrijeme i temperatura nisu bili dobri kod prve toplinske obrade. Npr. temperatura nije bila dobra mlijeko se stavlja u međuspremnik i ponovno šalje u izmjenjivač topline ali prije pakiranja i ambalažiranja.

2. Današnji certifikati (HACCP, ISO, sljedivost proizvoda i interni pravilnici) traže da se sve zapisuje. Znači da se takvo mlijeko vrača u mljekaru i ponovo koristi mora postojati zapis. Ako je to zabranjeno raditi da bi zaštitili svoj ugled certifikatska kuća bi to zabranila i objavila.

3. Ako rok trajanja proizvoda uskoro ističe to trgovina u dogovoru sa trgovačkim putnikom snizuje pa onda mi to kupujemo i veselimo se da smo prošli jeftinije.

4. Ako se vraća u mljekaru HACCP i kompanija opet traže nešto, posebni kamioni ili pregrade u hladnjačama. To opet znači povećanje troškova a to im nije u interesu zato se cijena snizuje u trgovini da se toga riješe.

5. I jedno logično pitanje. Da ti se dnevno vraća recimo 10000L mlijeka tko bi to otvarao i sortirao i slično?
 
Posljednje uređivanje:

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Danas sam pio nekakvo sojino mljeko. Nebudem vise.
:evil:
Totalna koma,barem meni.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Gdje ima dima moglo bi planuti ..ne vjerujem ni jednima ni drugima ..ustvari jebe mi se .
Iskoristili su me da prenesem proagandu ili istinu , postalo je nebitno .
Ali da su oni brojevi oznake šarže papira, to im nikako ne vjerujem ...to je laž ala šekx
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Mlijeko zbregov ovo zeleno sam kupio neki dan.
Okus nije los stvarno.
I popijem 2 case i bude mi bas dosta.
Uglavnom dosta bolji okus od ovoga plavog koji ima manje mm. taj plavi je bas nekako neukusan,bljutavo...
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
tak svejedno kaj rade s njim jer ljudsko tijelo (starije od 5 godina) nemože apsolutno ništa izvući iz mljeka... samo prođe kroz nas:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
konzumna mlijeka

neznam za prerađeno ali ja i danas konzumiram samo od vlastitih krava i vjerujte imao sam toliko padova ali još nikad ništa lomio nisam i vjerujem da je to radi domačeg mljeka i njegovih proizvoda(nema ništa bolje od domačeg kruha onako još malo topao, sir sa vrhnjem domača kobasička i crveni luk)ma ni sve delicije nisu mu premac:partyman:
 

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
neznam za prerađeno ali ja i danas konzumiram samo od vlastitih krava i vjerujte imao sam toliko padova ali još nikad ništa lomio nisam i vjerujem da je to radi domačeg mljeka i njegovih proizvoda(nema ništa bolje od domačeg kruha onako još malo topao, sir sa vrhnjem domača kobasička i crveni luk)ma ni sve delicije nisu mu premac:partyman:


upotpunosti se slažem sa ovim boldanim
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kako smo spomenuli opet one brojeve na ambalaži da vas malo razočaram :finga:
Slika broj 1 - multivitamin sok (nećemo reklamirat pa sam sakrio logo)

Slika broj 2 - opet se pojave brojevi a gle nije mlijeko (loša kvaliteta slike pa sam ih označio ali vidi se)

Da vas sad čujem :mrgreen:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
vindija...
nego čitam onaj članak iz vjesnika od par postova prije, kaže da je u 8. mjesecu prošle godine bilo 26 000 mljekarskih farmi, a di su zginule, kad danas kažu da ima nešto više od 14 000 farmi?

dezinformacije ili stampedo prema nuli?
 

podravec :)

Član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
492
vindija...
nego čitam onaj članak iz vjesnika od par postova prije, kaže da je u 8. mjesecu prošle godine bilo 26 000 mljekarskih farmi, a di su zginule, kad danas kažu da ima nešto više od 14 000 farmi?

dezinformacije ili stampedo prema nuli?

stampedu je preblaga riječ za to, ako se ne dogovorimo za promemoriju eu25 za 6 mj nas bude 5000
 

Najnoviji postovi

Na vrh