• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kordunaš

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A saznat ćemo :mrgreen: Nebi smio ga prelomit sa balama, jedno ako je naletio na asfaltu na neku neravninu...
 
K

Kordunas

Guest
bio sam danas na sljemenu u centu za travnjaštvo na predavanju EKONOMIKA I TROŠKOVI PROIZVODNJE MLIJEKA pa sam ugledao prsluk poljoprivredni forum pa me zanima je li tko bio tamo
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Kordunas kaže:
bio sam danas na sljemenu u centu za travnjaštvo na predavanju EKONOMIKA I TROŠKOVI PROIZVODNJE MLIJEKA pa sam ugledao prsluk poljoprivredni forum pa me zanima je li tko bio tamo

Onda si vidio mog tatu, on je bio. :D :D 8)
 
K

Kordunas

Guest
[youtube:jvx38f9u]Xjqz1N9Zc4w[/youtube:jvx38f9u]

[youtube:jvx38f9u]0AsJbbG2yRQ[/youtube:jvx38f9u]
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
u zadnje vrijeme su naši forumaši postali popularni na televiziji (čudi me da Močnik nije imal kaj za reč) :scratch
 
K

Kordunas

Guest
snupy kaže:
u zadnje vrijeme su naši forumaši postali popularni na televiziji (čudi me da Močnik nije imal kaj za reč) :scratch

he he he kad nam ne ide poljoprivreda bacamo se na estradu!!!!
 
Na vrh