• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
U Izraelu vec nose,u Irskoj je obavezno cijepljenje a mediji sute,dok se mi zajeebavamo oni tiho rade,zar stvarno nemate stav.o_O
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Okreni se bogu,on je jedini spas,zar ti vjerujes sistemu i politicarima,trazite ljudi po internetu,ima dosta duhovnosti za sada za one koji traze.Razgovaraj u miru sa stvoriteljem na svoj nacin,on slusa,zato ja nemam strah ovdje u AT ni na granicama,nazalost nekoji da i testitaju se svaki petak prije puta kuci. 🙏
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,916
Okreni se bogu,on je jedini spas,zar ti vjerujes sistemu i politicarima,trazite ljudi po internetu,ima dosta duhovnosti za sada za one koji traze.Razgovaraj u miru sa stvoriteljem na svoj nacin,on slusa,zato ja nemam strah ovdje u AT ni na granicama,nazalost nekoji da i testitaju se svaki petak prije puta kuci. 🙏
A kako bi bilo da se okrenemo sebi? Jer kad bolje pogledaš, i pod pretpostavkom da isključiš zamišljanje, mi smo jedina konstanta u svojim događanjima, a pravimo se mrtvi.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
Eksperiment završio na pokusnim miševima, neki čak i pocrkali! :unsure:


pali pilu, idemo dalje!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo nikako da okacim video s prijevodom,no na YT ima original intervju sa vodecim svjetskim naucnikom koji objasnjava da su zajeebali sa strogim mjerama i zatvaranjem.Potrazite na...... vejon interwievs stranici pod Maas Vaccination itd.
Valjda budete shvatili plandemiju. :ppozdrav:
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
Opet neki problem oko cjepiva ovaj put Jonson, pa kaj smo opet mi naručili? Bože pa ovo nije normalno!
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega Kupljenec,zakaj siris lose misli i plasis ljude,kolko si placen.
Samopozitiva molim vas lijepo,mi pobjedjujemo i uskoro se oslobadje Narodna Republika Srbija i svi mi.
Jos mozete pomoci i moliti s nama,usmjerite zelje i molite..... 🙏
Da se sakupi u Srbiji 300 000 ljudi i podrze narodnu vlast i privremenu skupstinu koja je osnovana 20.6.2020g.🙏

ps.zar jos ne osjecate slobodu u zraku,ljudima je dosta,nebojte se i dajte se probudite🙋‍♂️
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,576
Molim moderatora da otvori rubriku Zemljopis / Geografija, u kojoj se bude moglo pojedincima objasniti da je Karlovac grad u Hrvatskoj, a ne u nekakvoj Narodnoj Republici Srbiji kako je to forumaš Hotela napisao u prethodnom postu, u njegovom odgovoru furumašu Kupljenecu za tragičan obiteljski slučaj s koronom, iz Karlovca.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Predlažem da vas dvojca se malo nađete i malo popričate , bez vike da vas svi slušamo!
Isto tako da se mnogu obrisati ova dva zadnja posta.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sve nas čeka smrt nažalost, to je neizbježno nažalost, samo neznamo kad i di.
Svi svo nekad izgubili nekog svojega voljenoga, znamo kak je to, ali ovak kaj se ovoj ženi dogodili, toj gospođi, pa nemremo si zamislit koja je to tuga i žalost, to je nekaj neopisivo. Kakve ta žena dane prolazi, opće neću mislit na to jer je to samo za plakati.


Evo npr slučaj od ženine kolegice sposla baka završi u nedjelju u bolnici, dan prije doma čistila piceke, niš joj nije bilo do nedelje, dobila temperaturu i pritisak u prsima, zvali hitnu testirali ju i pozitivna, završi u bolnici sa teškom upalom pluća.
Bila na respitaturu do utorka, pa joj bilo bolje i onda ju stavili samo na kisik, i baka se javi doma mobitelom kak joj ke puno bolje, a i doma tak skužili kad zove sa mobitela. U srijedu, tj jučer ju zove kćer, mama od ženine kolegice da joj veli da se išla i ona testirat i da je pozitivna. Baka se ne javlja na mobitel, doma je ludnica jer su pomislili na najgore, popodne opet zovu baku al se opet ne javlja, javila se sestra i sestra niš ne govori, nego bude vam se dokror javil. To je bilo oko 4,da bi zvao doktor i veli baka niš ne trza više i niš ne osjeća, opet na aparatima, da bi navečer zvali jučer oko 22h da je baka umrla.
Eto u par dana kaj se dogodilo od korone.
I sad kaje najgore iz kuće di je baka niko nebu mogel na sprovod jer su svi pozitivni, Bože dragi kakva je to sudbina. Katastrofa kaj nas snašlo a očito neko misli da je to sve napuhano.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh