• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kosilica s OHV motorom

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To je slučaj kod dvotaktnih motora dok kod 4t je bucniji na usišu al ide.
Bez filtera ne voziti samo Velim nek ga skine i vidi Jel ce neravnomjerno radit.
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Kad sam ju upalio (palim ju normalno preko onog "coka" ) kad upali onda prebacim na normalno, pocela je trokirati. Onda sam prstom dao gas ( na onoj polugici koja ide iz masine na karburator) malo sam turirao, par puta je opalila i kosio sam i radila je normalno. Sad cemo vidjeti jer to bilo to :D
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kad se ugrije onda nesmije trokirat.
To si daval gasa na regulatoru na fergazeru.
Kad se ugrije slobodno ju malo raspalis možda malo i crnog dima baci i pukne na auspuh al joj nebu nis ,malo si ju ispuhal i trebala bi dalje lijepo radit.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
najverovatnije neka sitnija trunka koju je sad progutalo. uh te male masine. to je prosto neverovatno ali nekad toliko banalna sitnica zeza a nekad bi progutale da nekazem sta i rade. a sto su novije veci problemi sa sitnicama
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
To je slučaj kod dvotaktnih motora dok kod 4t je bucniji na usišu al ide.
875371055.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh