• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kosilice za travu

A

Alen

Guest
Došlo je vrijeme košnje trave... Več dvije godine moj hobi je sređivanje i sastavljanje kosilica. Do sad sam ih složio nekoliko, najviše mali popravci susjedima. Najviše sam ponosan na moje dvije kosilice:

Slika007-6.jpg


Ove kosilice su bile osuđene na smetlište a ja sam ih izvukao odande i složio. Od 5 kosilica sam složio ove dvije i jako sam ponosan na njih!
 
B

Bobo

Guest
Fina tema!

Imam samohodnu kosilicu s kosem kupljena lani i vec se toliko naradila da je to cudo jedno.

Danas trebao ici na selo kod baki pokosit dvorista, ali je jos mokro, pa ce sutra biti i koja slika (ako ne bude kise)

Kosilica je STIGA, a koji model da me jeb, ne znam. Znam samo da je B&S motor na njoj...



Takodjer mi se pruzila prilika da kosim travu po vocnjaku, a covjek ima 2 VIKING kosilice, od kojih je jedna ona OGROMNA samohodna, a druga obicna mala... Jedva cekam da to cudo upogonim ;)
 
A

Alen

Guest
Nego,načuo sam neku nebulozu o košnji trave kada se uđe u EU. Osobno nisam mogao vjerovati ali možda je istina:
morat če biti na kosilicama prigušivači da se neplaše ptice i nesmije se kositi na skroz nisko da se gliste ne ozljede?!
Jel ova priča "drži vodu"?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
evo mojih pila...kroz zimu cu ih srediti da budu kao nove..nakosile su se one jako puno.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
crvenu sam dobio badava od rodbine,a žuta je moja več nekojih 5god..inače imala je crveni oklpo koji se potrgao pa smo stavili žuti.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
da tu sam sad nedavno dobio pa ju nisam imao vremena popraviti...balansiranje svakak... 8)
a sta ti to znači spura?? :scratch :mrgreen:
 
A

Alen

Guest
Evo još jedne... Da vidim tko još ima bijelu kosilicu 8)

juhg-1.jpg
 
P

pozna

Guest
pozdrav ljudi. ona prica o prigusivacima i glistama je glupost. iskustvo iz prve ruke,imam garten servis u Münchenu,ali je istina da njemci vole dase sve u dvoristu radi sa elektro alatima,zbog buke,pa onda ko kreten moras navlaciti 50 do 100 metara kabla za glupom kosilicom,strasno,tu bol samo euri lijece.
 
M

marioJB

Guest
ja imam traktor kosilicu elektrolux motor je B&S 22ks,ide ko luda,kad stignem nabacim slike, i imam još jdnu samohodnu MTD 4,5ks
 

Najnoviji postovi

Na vrh